2733
2734
عنوان

سوالی دارین بپرسین؟☺️🌺

152 بازدید | 20 پست

بچه ها روز آخرمه توی نی نی سایتم سوالی درباره خرید و تعمیر گوشی دارین بپرسین البته واسه بیماری ها هم پزشک نیستم اما با تجربه ام که دارم تا جایی که بتونم راهنماییتون می کنم.واسه کنکور و انتخاب رشته هم اگه سوالی بود در خدمتم ☺️🌺😂

استاد همچی دون ☺️😅😂

۲۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کنکور دارم 😣 درسا تو ذهنم نمیره چیکار کنم و اینکه به نظرت چه آموزشگاهی ثبت نام کنم

یه تست تیروئید بدین اگه مشکلی نبود که هیچ 

واسه کنکور آموزشگاه نمی خواد دیگه همشون فقط به فکر پولن شما درسایی که مشکل دارین رو آموزشش رو میتونید از سایت های تلگرام ببینین رایگان

اگه منظورت شرکت تو آزمون هست که به نظرم قلم چی بهتره

۲۳
2728
یه تست تیروئید بدین اگه مشکلی نبود که هیچ  واسه کنکور آموزشگاه نمی خواد دیگه همشون فقط به فکر ...

ممنون

خیلی دوست دارم دانشگاه تهران قبول شم

دعام کنید😢

کنکور دارم برام دعا کنید😜💓
2738
سامسونگ یا هااو وی در یه قیمت باشن؟ میگن سامسونگ باضربه زود خراب میشه و هااووی محکمتره چون بچه ها ...

سامسونگ و هواوی برند هاش فرق می‌کنه میان رده که قیمت ارزون دارن خوب از نظر استقامت تقریبا یکین بدنه اشون بیشتر از جنس پلاستیک ان

۲۳
نه اصلا میزنم رو دکمه روشن کردن اصلا انگار نه انگار

اگه روشن نمیشه باید اول کلید پاورش ( کلید روشن خاموش)بررسی بشه اگه مشکلی نبود باتری بررسی بشه شاید باتریش نیاز به شوک داشته باشه و اگه نشد فلش بخوره و در آخر هم به احتمال زیاد با تست منبع تغذیه بررسی بشه یا هارده یا cpu

۲۳
اگه روشن نمیشه باید اول کلید پاورش ( کلید روشن خاموش)بررسی بشه اگه مشکلی نبود باتری بررسی بشه شاید ب ...

ممنون ازتون

وقتی هم میزنم تو شارژ درصدشون نشون نمیده فقط علامت جرقه شارژی نون میده قبلن اینطور نبود شارژ هم نمیشه

2706