2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سحر خیزی 

سرخدکردن مواد در حدی که روغن بندازه 

لیمو عمانی 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2738

راز رو که نمیگن🙁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

من همیشه خودم روغن دنبه میگیرم تو فریز میزارم واسه سرخ کردن سبزی نصف روغن دنبه و مایع میزنم سبزی رو زیاد سرخ میکنم با شعله ملایم گوشت و پیاز ک خوب سرخ شد بعد سبزی و لیمو عمانی رو اضافه کن تفتی بده آبم کم بریز تو زود پز درست کن خیلی جا افتاده تر میشه من آب قلم هم میریزم زیاد لیمو عمانی نریز توش 

خدایا میشه بیام تاپیک مثبت ‌شدن ازمایشمو بزنم 😔خسته ‌شدم بعد 3بار انتقال منفی این دفعه مثبت شه 🙏🤲