2726
عنوان

زنی که دوتابچه هاشوبه قتل رسوند😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 52 پست
ما نمیگیم اشتباه و بدی نباید سر بزنه از مادر پدر ولی نه در حدی که جون پاره تنشو بگیره🥺

نه کار به این حرفا نیست کلا یه سری خیلی خیلی قاطع میگن  دروغه پدر و مادر فقط به خاطر پدر مادر بودن عمرا اشتباه کنن حالا از هر نوعی 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه کار به این حرفا نیست کلا یه سری خیلی خیلی قاطع میگن  دروغه پدر و مادر فقط به خاطر پدر مادر ب ...

راست گفتن پدر مادر حق گرفتن جون بچشونو ندارن حتی به بهانه افسردگی جنون زدگی یا دیوانگی.. خب نمیتونن همو تحمل کنن بزنن هم دیگه رو تیکه پاره کنن نه اینکه به طفل های معصومشون صدمه وارد کنن🥺💔

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2728
حتما نداشته افسردگی داشته دلم برای بچه هاکبابه

وا افسردگی داری بری بکشی کسی رو ایشون جنون داره تا افسردگی.شوهرش رفته بچه هاشو کشته؟جنون داره تا افسردگی.

کاش تو بودی توی سرنوشتم،کاش غم مهمان دائم خانه ی دلم نبود.کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من.

تو شهر ما هم ی مادری این کارو کرد.بعدش میخواسته خودشو دار بزنه ک یهو پدر شوهرش میرسه نمیزاره😔

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
نه کار به این حرفا نیست کلا یه سری خیلی خیلی قاطع میگن  دروغه پدر و مادر فقط به خاطر پدر مادر ب ...

😁😁😁

پدر و مادر هم آدمن دیگه،هرکاری ممکنه بکنند،پیامبر که نیستند

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
اینجا هم بابا به دو تا بچه اش الکل داده خوردن و یکی مرده یکی کور شده .چهار و دو ساله بودن

یکی دیگه میگه بچش خواب بودمیره کامیونوروشن می‌کنه بچه بیدارمیشه میره پشت ماشین بچه چهارساله له میشه باباهه داغون بود

به حکمتش دل بسپار!!!!

حالا ی عده طرفدار بچه اوردن مکررن 

میگی باید شرایطش باشه باید با برنامه باشه باید هم مرد هم زن سوادشو داشته باشن بتونن تربیت کنن از پسش بیان 

ی عده میان درسته قورتن بدن

کاش حداقل بچشو با قرص برنج نمیکشت.....🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...
😁😁😁 پدر و مادر هم آدمن دیگه،هرکاری ممکنه بکنند،پیامبر که نیستند

قربون دهنت 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2706