2410
2553
این چه طرز صحبت کردنه شما چی میدونی از زندگی من که اینطوری قضاوت میکنی 

قضاوت میکنم؟؟!!!!

نه والا فقط نظرمو در موردتون صادقانه گفتم

باز هم تکرار میکنم خیلی یزیدی بخدا

🖤تنها مرگ است که دروغ نمیگوید🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوقت رو چه حسابی نظرتون اینه 

هیچی خانم بیخیال من عذر میخوام

شما با توجه به تاپیکایی که زدید و پستایی که میذارید قطعا گلی هستید از گلهای بهشت

🖤تنها مرگ است که دروغ نمیگوید🖤
2456

عزیز بی پرده میگم شما تکلیفت با خودت مشخص نیست ،میدونی مادر بودن یعنی چی ،یعتی ایثار و از خود گذشتگی یعتی عشق مطلق،تو برای اون بچه حکم خدا رو داری میفهمی یعنی چی ؟؟؟مگه میشه خدا بندش و ول کنه به خاطر خطاهاش ؟نه ،،،من فکر میکنم خودتون به چتد جلسه تراپی نیاز دارین چون هیچ وقت نفهوم عشق و دلبستگی رو درک نکردین ،رو خودت بیشتر کار کن گلم ،طلب خیر فراوان 🌹

🎵maybe we could be a symphony 🎵

بهزیستی قبولش نمیکنه میدن به پدرش اونم اختیارش رو داره که بذاره خونه مادرش یا خودش نگه داره و حضانت از شما سلب میشه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2714
چرا حضانت دست منه الان چرا بدن پدرش

وقتی نخوای بچه رو نگه داری میدن به پدرش دیگه بچه که پدر داره بهزیستی نگه نمیداره مگه اینکه پدرش نخواد

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نه جدااز اینا میخوام بذارم‌بهزیستی حال پدرش گرفته بشه

وقتی پدر مادر داره،بهزیستی قبول نمیکنه

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

من تاپیکاتو خوندم ،ذخیره کردم همیشه میام نگاه میکنم ببینم تاپیک زدی یا نه ، وقتی میخونم بغض گلومو میگیره هم درکت میکنم هم دلم میخاد خفه ات کنم بنظرم تو خیلییی پشیمون شدی الان قدر همسر اولت رو فهمیدی حالا که از دستش دادی ولی دیگه کاریه که شده الان دیگه رهاش کن فکر کن وجود نداره بخاطرآرامش خودت 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
نمیتونم یه حسی نمی ذاره 

تو، توی اون زندگی جاموندی برا همینم نمیتونی انرژیت رو برای بچه ها وهمسرت بزاری پسرت خیلییی گناه داره الان تو سن حساسیه دوران بلوغشه بزار آرامش داشته باشه پسرمنم الان ۱۷سالشه کاملا با این دوران آشنام بهش محبت کن به خودت جذبش کن اگه رفتارت رو درست نکنی بزرگتر بشه مشکلاتت بیشتر میشه خدایی نکرده میره دنبال مواد وکارهای خلاف بفکر دختر وپسرت باش تو در مقابلشون مسئولی 

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2706