2157
2106
چ کار زشتی کرده؟ ک تصمیم گرفتی همچین بدی در حقش کنی

نمیتونم نگهش دارم سخته برام تودادگاه کلی مغلطه کردم حضانت بگیرم الان شوهرسابقم میگه ابرو بردی سر حضانت عرضه نداشتی چرا گرفتی

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

نمیتونم  خیلی اعصابمو خورد میکنه

اگه اینجوریه 

از پدرش یکم کتک بخوره بد نیست 😐

آقا   کشتی به گِل نشسته اومده 🥀 با حال خسته اومده 😔 توبه شکسته ولی با دل شکسته اومده 💔 ای جانم تویی راحت روح و روانم 🌱 تویی کشتی اَمن و امانم 🌹 تویی علت هر ضربانم 💓 مَن لی غَیرُک حسین (ع) وای حسین (ع) 💛💜❤️🖤🧡💚💙                                           حسین (ع) فروغ بی پایان🌟                               نوکر امام حسینم تا آخر عمر 💖💖💖
2149
اگه اینجوریه  از پدرش یکم کتک بخوره بد نیست 😐

پدر خودش که اصلا نمیزد بچه ها رو همش از من کتک میخورن این رفتار باعث شده همسرم الانم بزنه ولی هر چی کتک میخوره پرو تر میشه

2050
کی با کتک درست شده  اخه خواهر من بچه باید کنترل شه تربیت خیلی شرط نیاز ب مراقبت زیاد داره این ...

من خیلی اعصابم ضعیفه از بچگی همش اینارو میزدم ولی شوهر سابقم اصلا همش باحرف متقاعدشون میکرد الان دیگه هرچی کتک میخوره خیره تر میشه

پدر خودش که اصلا نمیزد بچه ها رو همش از من کتک میخورن این رفتار باعث شده همسرم الانم بزنه ولی هر چی ...

تاپیک هاتو خوندم 

شما خودتم مشکل داری 

پسر بیچاره تونم حاصل تربیت غلط خودته خانوم

در اولین فرصت برو مشاوره گل پسرت هم ببر

ان شاء الله درست میشه

مگه سنگی که می خوای ببری بهزیستی آخهههه😡😡

پدر خودش که اصلا نمیزد بچه ها رو همش از من کتک میخورن این رفتار باعث شده همسرم الانم بزنه ولی هر چی ...

هنوزم راهی هست 

دایی، عمویی بسپارش به اونا میدونن چکار کنن باهاش 😤

آقا   کشتی به گِل نشسته اومده 🥀 با حال خسته اومده 😔 توبه شکسته ولی با دل شکسته اومده 💔 ای جانم تویی راحت روح و روانم 🌱 تویی کشتی اَمن و امانم 🌹 تویی علت هر ضربانم 💓 مَن لی غَیرُک حسین (ع) وای حسین (ع) 💛💜❤️🖤🧡💚💙                                           حسین (ع) فروغ بی پایان🌟                               نوکر امام حسینم تا آخر عمر 💖💖💖
تاپیک هاتو خوندم  شما خودتم مشکل داری  پسر بیچاره تونم حاصل تربیت غلط خودته خانوم در او ...

نمیتونم نگهش دارم‌پدرشم چون ازدواج کرده نمیبره خونه خودش میگه میبرم خونه مادرم‌حمایتش میکنم ولی من اعصابم خورد میشه چرا باید اون راحت زندگی کنه من نگهشون دارم

2143
من خیلی اعصابم ضعیفه از بچگی همش اینارو میزدم ولی شوهر سابقم اصلا همش باحرف متقاعدشون میکرد الان دیگ ...

چرا بچه دار شدی اخه ناراحت نشی عزیزم جای خواهرت دارم بت میگم والا جای سرزنش کردن داری

ی انسان ب دنیا اوردی و مسئولیتشو نمیتونی قبول کنی 

خدا بخیر کنه 

ایشالا ک هرچی خیره پیش روت بذاره

شرایطم برو از بهزیستی بپرس گمونم باید ماهانه مبلغی پرداخت کنی هزینه درس و تحصیلو خوراک چ پوشش 

2051