2726
عنوان

هرچی میخورم چاق نمیشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4898 بازدید | 51 پست
کمرت بتریکه بعد میخایی چاق شی؟😑شوخی میکنی؟😑😑😑😑😑مردم دارن خودشونو میکشن کمر باریک شن ،،من بااین ...

اره مامانمم میگ کمر باریک آرزوی همه ست ولی برا من شده یه مشکل اصلااام پهن نمیشه ، اخه باعث میشه لاغر دیده شم ب خاطر همین دوسش ندارم 

آرامش فقط آغوشش🥺❤️ دوست دارم امیرم 🐬🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره.از وسط میخاد قط شه انگار

😂😂😂😂😂😂😂😂 واای خدا چقد خندیدم ، مشکل خودمم همینه

ب نظرت راهی هست برا پهن شدنش؟؟ 

2728
اره مامانمم میگ کمر باریک آرزوی همه ست ولی برا من شده یه مشکل اصلااام پهن نمیشه ، اخه باعث میشه لاغر ...

خب لاغر دیده بشی عوضش باسنتو حجم بده ک خوش فرم باشه بدنت 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
خب لاغر دیده بشی عوضش باسنتو حجم بده ک خوش فرم باشه بدنت 

باسنمم حجم داره خدایی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کلا راهی برای چاقی سراغ نداری؟؟؟؟ 

باشگاه میرفتم اینقدرررر بدنم خوش فرم میشدا لامصب کرونا در اونم تخته کرد 

استارتر قدت چنده؟؟؟برو باشگاه حجم بگیری اگرم راه سریعتر میخوای قرص هیمالیارو با ی سری عرقیجات بخور

۱۷۰ 

ضرر نداره قرصه؟؟

😂😂😂😂😂😂😂😂 واای خدا چقد خندیدم ، مشکل خودمم همینه ب نظرت راهی هست برا پهن شدنش؟؟ 

نه والا.مثل تو در به در دنبال افزایش وزنم😁

تو نیامده‌ای بر جهان اثر بگذاری ، آمده‌ای زندگی کنی تا شاد باشی
نه والا.مثل تو در به در دنبال افزایش وزنم😁

حالا این صبح ناشتا ۲ قاشق عسل و ارده رو قاطی کن بخور شاید برا تو اثر کرد ،برا منکه هیچی تاثیر نداره🤦‍♀️🤦‍♀️

اهااا ی کم بیشتر بشی  خیلی خوبه اصلشو باید گیر بیاری با عرقیجات مرتب امتحان کنی ضرر خاصی نداره

مرسی از راهنماییت گلم❤❤❤

انقدر بدم میاد تو اینجور تاپیکا همه همش میگن چه دغدغه ها ما با هوا ام چاق میشیم😑مگه تو تاپیکای چجوری وزن کم کنم ما میایم بگیم مگه مرض داری کم کنی😂اسی من دردتو میفهمم واقعا مشکله. تو اگر سه تا شیرینی میخوری من جعبه رو تنهایی تو خونمون تموم میکنم بستنی یعالمه میخورم و هرچی فکرشو بکنی. اما وزنم بالا نمیره بدمم میاد بقیه میگن لاغری یا چیزی نمیخوری حتما

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋

استارتر عزیز شما ک ارده و اینا خوردی و چاق نشدی بخاطر اینکه مزاج کبدت گرمه و حتی لاغرت میکنه که چاق نمیشی سعی کن از عرق برگ چنار استفاده کنی.یا اگه عرق یونجه که گرمه میخوری باید در کنارش مصلح استفاده کنی مثل عرق نسترن و بیدمشک یا کاسنی 

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰
انقدر بدم میاد تو اینجور تاپیکا همه همش میگن چه دغدغه ها ما با هوا ام چاق میشیم😑مگه تو تاپیکای چجور ...

به نظرت چرا چاق نمیشیم ؟؟ حتما یه جای کار ایراد داره دیگ ولی از کجا ؟؟؟

یعنی دکتره میگ جذب معدم کمه میشه از اون باشه چطور جذبشو درست کنم اخه 😂🤦‍♀️🤦‍♀️ ارده و عسلم اثر نکرد 

2706