2737
2734
عنوان

هرچی میخورم چاق نمیشم😭

4947 بازدید | 51 پست

گندش بزنن ، تو مجردی رو ۵۰ بودم اصلاااااا بالاتر نمیرفتم ب هیچ عنوان ، بعد ازدواجم اومدم رو ۶۰ حالااا اصلا تکون نمیخورم لاغرتر میشم ک چاق نمیشم 

اینقدررررر میخورم  ۳ تا شیرینی خامه ای رو باهم میخورم ۲ بشقاب برنج میخورم اینا کجا میره اخه  چرا چاق نمیشمممم من آخه😭😭😭😭

دکترم رفته بودم بهم گفت جذب معدت خیلی کمه  صبحا ارده و عسل قاطی کن بخور یه ماهه درست میشه ولی اصلا درست نشده😥😥😥😥

آرامش فقط آغوشش🥺❤️ دوست دارم امیرم 🐬🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا تو خوبی من مجردی ۴۸ کیلو بودم الانم که ازدواج کردم یا همون ۴۸ کیلوام یا ۱ تا ۲ کیلو کم میکنم همش هم از صورت لاغر میشم

الهی این بنده چه داند که چه می‌باید جست؟ داننده تویی هرآنچه دانی آن ده ‌....😊😊
2731

اگه قدت 170 هست خوبی ک اذیت نکن رو تناسب اندام کار کن خوش هیکل شی نه چاقی بابا 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

پرکاری تیروئید نداری؟؟؟؟سرلاک بخور،عالیه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738
نه ندارم  تو فکرم هس ولی میگم ولش کن بابا اونم اثر نمیکنه لابد

من باهمون چاق شدم منم مثل شمام

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
اگه قدت 170 هست خوبی ک اذیت نکن رو تناسب اندام کار کن خوش هیکل شی نه چاقی بابا 

میدونی مشکل اصلی من حس میکنم  کمر باریکمه باعث میشه لاغر دیده بشم کاش کمرم پهن تر بود  چون پاها و شونه هام کاملا اندازست کمرم نه

آرامش فقط آغوشش🥺❤️ دوست دارم امیرم 🐬🤍
2706