2737
2734
نوش جون .خدا بد نده 

امدم ازمایش های قندون اینا بدم اگر خوب بود برم براذای یو ای 

لعنت به پریوذی بد. موقع الان دو روز پامم درد میکنه الان با زجر. نشستم تا نئبت ازمایش بعدیم بشه 

دعا کن جواب ازمایش هام خوب باشه این ماه بذم برا ایو یو ای 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امدم ازمایش های قندون اینا بدم اگر خوب بود برم براذای یو ای  لعنت به پریوذی بد. موقع الان دو ر ...

انشاالله عزیزم خدا هر چه زودتر دامنتو سبز کنه به خواهر منم یه نی نی بده درسته چسم دیدنمو نداره درسته قهریم ولی برا شما و خواهرم از ته دل از خدا میخوام دامنتون هر چه زودتر سبز بشه منم خاله بشم

2731
پا میشی ساعت 4 میری پیاده روی 

نه گبم قران ونماز واینا بعد ۵تا ۷دراز میکشم همیشه انگیزه داشتم از شب یا صب زود خورشتمو میذاستم اما الان واسه رژیمم انگیزه ای ندارم

نه گبم قران ونماز واینا بعد ۵تا ۷دراز میکشم همیشه انگیزه داشتم از شب یا صب زود خورشتمو میذاستم اما ا ...

من نمازمو میخونم ساعت 6 میزنم بیرون یه یک ساعتی پیاده روی میکنم بر میگردم خونه

انشاالله عزیزم خدا هر چه زودتر دامنتو سبز کنه به خواهر منم یه نی نی بده درسته چسم دیدنمو نداره درسته ...

اشالله 

انانشالله شما هم خاله میشد و اشتی میکنید با هم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
زیر نظر متخصص هستم تا حالا نزدیک 60 کیلو کم کردم نزدیک دوسال رژیمم خسته شدم 

وااای ۶۰ کیلو .....بابا احسنت به اراده و پشت کارت احسنتتتتتت👋👋👏👏

من ۱۵ تا میخوام کم کنم ، دارم میکشم خودم رو😭😭

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
این ماه 7 کیلو وزن کم کزدم البته 3 روزش رژیم تک عذایی گرفتم 

من تو یک ماه همش ۵ کیلو کم کردم😭

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
وااای ۶۰ کیلو .....بابا احسنت به اراده و پشت کارت احسنتتتتتت👋👋👏👏 من ۱۵ تا میخوام کم کنم ، دارم ...

زیر نظر متخصص اسونه البته چند ماه سخت رژیم رژیمرفتم مگه نه دوری تموم شده بود البته وزنم خیلی بالا بود فعلا از رکورد داری دکترم هستم😉

2706