2737
2734

نامزد قبلی شوهرت و فالو کرده،

اونوقت شما به نامزد قبلی شوهرت هم کار داری🤔🤔🤔؟

فضای اینستا طوری هست که مخاطبای فالورا میان بالا ،اون هم محض فضولی فالو  کرده

اهمیتی نداشته باشه برات

شما زندگیت و حفظ کن،نگران نباش، نامزد قبلی شوهرت اگه موندگار بود میموند

ن عزیزم چرا گیرداده ب نامزد قبلیش اینهمه ادم تودنیااصلا توفک کن هیچی تودلش نباشه اون دختره اگ یک درص ...

والا ما همسر سابق اقوام رو فالو داریم  اهمیتی نداره 

اگر جایی ببینیم با احترام برخورد میکنیم اون همینطور

لزوما همه نیت منفی ندارن به خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضاات خیلی قشنگه منم خوندم چنسالته گلم؟ منم قصد جدایی دارم بچم دوسالشه ولی الان نه وقتی ک شغل دا ...

فدات عزیزم 

متولد ۶۸ ام 

بچه ام یک سال و نیمه است تقریبا منم از زمانی که با هزار سختی شاغل شدم خیلی محکم تر شدم ، حتما تلاشتو بکن اگر تونستی ادامه بده نذار زندگی بچه ات بهم بخوره اما اگه نشد امیدوارم موفق باشی و یه مادر قوی بشی 😍

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
مسئله برادر شوهر نبودا  خب منم با برادرشوهرام مشکلی ندارم حرف میزنیم میخندیم ولی جاریام خودشون ...

چرا اتفاقا به نظر من اگر ادم بد برادرشوهر رو نخواد بد زنش رو هم‌نمیخواد 

من اساسا چون برادر شوهرم رو دوست دارم زنش رو هم دوست دارم مگه کاری کنه که ببینم اذیت میکنه

در اون صورت هم باز بدش رو نمیخوام فقط فاصله ام رو حفظ میکنم باهاش 

والا لزوما جاری نمیخواد زندکی جاری هم بخوره

کل حرف من اینه

2728
والا ما همسر سابق اقوام رو فالو داریم  اهمیتی نداره  اگر جایی ببینیم با احترام برخورد میک ...

فامیل باشه بخاطر ابروش کاری نمیکنه اما غریبه ک اگه هنوزم دلش پیشش گیر باشه شک نکن یحرکتی انجام میده یجوری تو خانواده نفوذ پیدا کنه دوباره بهش نزدیک بشه و یا بیشتر سراز زندگیش دربیاره جذبش کنه یا بسوزونتش  

فامیل باشه بخاطر ابروش کاری نمیکنه اما غریبه ک اگه هنوزم دلش پیشش گیر باشه شک نکن یحرکتی انجام میده ...

نه لزوما 

همه آدمها بد نیستن

بر فرض بد باشن 

اصل شوهر این خانم هست 

یکی دیگه یکی رو فالو کرده 

والا این فامیل ما سالهاس جدا شده

چرا اتفاقا به نظر من اگر ادم بد برادرشوهر رو نخواد بد زنش رو هم‌نمیخواد  من اساسا چون برادر شو ...

کل حرف منم اینکه آدم میتونه بد طرف رو نخوادو با این حال کاری به کارشون نداشته باشه و کلا حس خنثی داشته باشه بهشون🤷🏻‍♀️

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
کل حرف منم اینکه آدم میتونه بد طرف رو نخوادو با این حال کاری به کارشون نداشته باشه و کلا حس خنثی داش ...

خوب آفرین آدم اگر خنثی باشه هم حتی نمیاد زندکی طرف رو خراب کنه که

منظورم اینه لزوما همه بد نیستن

طرف چون اسمش شد جاری لزوما نمیخواد زندگی جاری رو خراب کنه

2738
نه لزوما  همه آدمها بد نیستن بر فرض بد باشن  اصل شوهر این خانم هست  یکی دیگه یکی ...

ببین عزیزم شما یک درصد باید احتمال بدی ممکنه هنوز دلش پیش شوهرش باشه انقد خوشبینی هم خوب نیست

خدایی بازندگی تواینکارو کنن چکار میکنی نمیترسی یذره حتی 

وای خدا من اصلا دلم نمیخواد برام اتفاق بیفته

اسی چقدر بیکاری که فالور های جاریتو چک میکنی

به نظرم بری بهش بگی چرا فلانی فالو کردی یه. نوع فضولی 😑. البته ببخشید که اینجوری گفتم 

تا عکسشو بهت نشون نداد هیچ عکس العملی نشون نده اگر کاری کرد بعدش بگو 

نه این که یک کاره بگی فلانی و چرا فالو کردی اونم همه جا میگه چقدر جاریم دخالت می‌کنه حتی فالورهامم چک میکنه

ببین عزیزم شما یک درصد باید احتمال بدی ممکنه هنوز دلش پیش شوهرش باشه انقد خوشبینی هم خوب نیست ...

برفرص اینطور باشه

شوهر این خانم پشم حساب نمیکنین؟ 

اگر کاری کرد حرفی زد چیزی دید .....

اون شوهر نخواد هیچ کس نمیتونه غلطی کنه والا

خوب آفرین آدم اگر خنثی باشه هم حتی نمیاد زندکی طرف رو خراب کنه که منظورم اینه لزوما همه بد نیستن ط ...

تو تاپیک های بالا گفتم از همون اول با من سازگار نبودن و از سادگی من سو استفاده کردن 

من همه کاری کردم تا ربطمون صمیمی بشه ولی خودشون نخواستن 🤷🏻‍♀️

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2706