2726
چرا ربطی نداره من باید بدونم چی به سر زندگیم میاد

با فالو کردن نامزد سابق توسط جاری در فضای مجازی قرار نیست زندگی شم متلاشی بشه. همسرم با دوست دختر سابقش به دلیل ارتباط کاری و توانمندی خاص ایشون همچنان ارتباط داره و من هم چون فیلد کاریم بیشتر از همسرم به ایشون نزدیکه باهاش در حال تبادل اطلاعات هستم و چون ایشون به دلیل اینکه خارج از ایران هستند به منابع علمی خوبی دسترسی دارند ازشون کمک می گیرم. بیش از 10 سال هم هست که ازدواج کردم. هیچکس بجز همسرتون در این مورد تاثیری در زندگی شما نداره

درسته..ولی این یه ذره نگرانی طبیعیه و حق داره  والا از دست جاری ها همه کاری برمیاد..من جاری کو ...

لزوما هم بد طرف رو نمیخوان

من و شما هم جاری هستیم مگه نه؟ ما هم بد طرف مقابل رو میخوایم؟ 

نه والا من که همیشه امیدوارم زندگیشان خوب باشه درسته صمیمی نمیشم درد دل نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من قهر خونه بابامم جاریم بلند شده اومده تو خونه زندگی من و چند ساعت نشسته رفته....درصورتی که دو ...

چرا اینجوری میکنن😔 تازه من اینقد ساده بودم تا دوسال اول زندگی چقدر باهاشون صمیمی بودمو رفتو آمد داشتیم بعدها فهمیدم چقدر حرف ناحق و دروغ پشت سرم میزدن تا شخصیتمو جلو خانواده همسرم خورد کنن ولی شخصیت خودشون زشت شد 

بسپار به خدا😊

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
جاریم خودش بد میگفت از این دختره حالا رفته فالوش کرده

کرم داره ، فضوله ببینه اون چیکار میکنه

والا ما رفیقمونم باشه طرف

جدا بشند

دیگه برای آرامش بازماندگان اون طرفو میبوسیم میزاریم کنار

ولی تو نقطه ضعف نشون نده

2728
شعور وا دب و....کلا تعطیل

شما که داری استفاده کن 

ببین خانم هرکس نظر خودشو میگه 

ی بعضیاااا زود جبهه میگیرن میپرن به ادم

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
جاریست دیگر به دشمنان شما علاقه وافری دارد 😅

از امضات خیلی خوشم اومد،امیدوارم موفق باشی و بتونی یه مامان قوی برای ارغوان باشی،که همیشه بهت افتخار کنه🤩

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
لزوما هم بد طرف رو نمیخوان من و شما هم جاری هستیم مگه نه؟ ما هم بد طرف مقابل رو میخوایم؟  نه ...

بد طرف رو نمیخوام ولی خوبش هم نمیخوام 

کلا نباشن جلو چشام همه چی حله😄 

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2706