2726

تا حالا شده به نفر شمارو درگیر مشکلات خودش کنه؟ یا مثلا خواه ناخواه چون باهاشون زندگی میکنین مشکلاتشون روی شما هم تاثیر بزاره؟ اینجور وقتا ادم پر از انرژی منفی میشه وو تا یه مدت هم حالش بده و وقت نمیکنه به خودش و کارهای مهم خودش برسه اینجور وقتی چیکار میکنین؟

این کاربری دست دو نفر هست

اره روی همه چیمم تاثیر مستقیم گذاشته ولی خب من خیلی با ارادم و هربار که اومد طرفم با اهان اوهوم حواب دادم دیگه نیومد و اینکه خودمم نزاشتم دیگه تاثیر بزاره حرفاش 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کمکشون میکنم خب مگه چ اشکالی داره...ولی شما بهتره درجوابش ؛ فقط بنویسی اخی عزیزم خیلیدناراحت شدم.ایشالله زودتر حل بشه مشکلت.

یه مدت همینو بنویسی خودش از سرش میوفته.ولی تاحد امکان کمکش کن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

تو نی نی سایت یا بیرون از سایت؟!

بیرون از سایت کسی منو درگیر کنه تاجایی که بتونم کمکش میکنم و قطعا اون طرف هم منو قبول داره ناراحتیشو پیش من میگه منم تا حد توانم کمکش میکنم که اونم از اون حالت منفی در بیاد

امااااااااا تو نی نی سایت اگه به یکی حرف منطقی بزنی و بهش اشتباه کردی چنان میجودت که به این نتیجه میرسی یه عده لیاقت ندارن حتی به تاپیکشون نگاه کنی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اره روی همه چیمم تاثیر مستقیم گذاشته ولی خب من خیلی با ارادم و هربار که اومد طرفم با اهان اوهوم حواب ...

اره اینجور وقتا دلسوزی ادما کار دستشون میده اگه دلشون بسوزه و بخوان کمک کنن فقط خودشون ضربه میوردن که چند روز حالشون بده و نمیتونن به کاراشون برسن

اره اینجور وقتا دلسوزی ادما کار دستشون میده اگه دلشون بسوزه و بخوان کمک کنن فقط خودشون ضربه میوردن ک ...

اره من خودم خیلی رفیق دارم یعنی بی نهایت اما خب وقتی یکی میاد سه بار بهش کمک میکنم دیگه سر چهارمین بار میگم انشاالله خدا درستش میکنه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 
کمکشون میکنم خب مگه چ اشکالی داره...ولی شما بهتره درجوابش ؛ فقط بنویسی اخی عزیزم خیلیدناراحت شدم.ایش ...

کمک خوبه ولی نه در حدی که روی زندگی خود ادم تاثیر بد بزاره

2706