2410
2553
عنوان

سیسمونی

159 بازدید | 16 پست

سلام مامانا 

لطفا بگید سیسمونی چیا واجبه واسه بچم بخرم؟ قیمتا خیلی گرونه نمیخوام ریخت و پاش کنم، لطف کنید وسایلی ک ضروریه با جنس خوب و مارک خوب اگه میشناسید لطفا بهم معرفی کنید ممنون، در مورد تخت و گهواره هم بگید لطفا

تخت اگه بتوني دو منظوره بگيري(نوزادي،نوجواني)خيلي خوبه  تا بزرگ ميشن استفاده ميكنن

كرير اصلا نگير كه به درد نميخوره و اسيب به مهره هاي كمر وارد ميكنه  به جاي كرير هم تشك گارددار سايز كوچيك بگير كه هرجا خواستي بري بچه داخلش راحته 

ست پنج تیکه بخر نوزادی ۳ تا زیر دکمه دار بخر ۳ دست از هر سایزی لباس بگیر شیشه شیر بگیر مارکش هم بستگی به خودت دار۶ چون لباس نوزادیا همشون نخ پنبه هستن 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کالسکه وروروئک وکیف همراه بچه

گهواره یاتخت یکدومش ازین تختای گهوارداربخر

یک دست لباس ۲۰تیکه سایزصفریایک

یک دست ۵تیکه

اگ زمستون میاد یه دست لباس گرم وکلاه وپاپوش وقنداق فرنگی

پتو و تشک وبالشت و حوله 

شیشه شیر و پستونک وشیرخشک و پوشک ودستمال مرطوب

یکی دوتا جغجقه 

ازین ترقی های پوشک عوض کن

اگ تابستون دنیامیاد یک پشه بند 

تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙
2456
تخت اگه بتوني دو منظوره بگيري(نوزادي،نوجواني)خيلي خوبه  تا بزرگ ميشن استفاده ميكنن كرير اصلا ن ...

تشک گاردار واسه بیرون نیس ک 😑تشک توخونس

باید ساک حمل یاقنداق بگیره

تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙
من تخت پارک گرفتم پسرم تا ۶ سالگی توش،میخوابید خیلی خوب بود بدا من بعدش هم جمعش کردم و گداشتم برا نی ...

جنسش چیه؟ فیمت چند؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2714

کریر رو من خیلی ازش استفاده میکنم وقتی با ماشین میریم بیرون بچمو میذارم توش میذارمش عقب جای بستن کمربند هم داره کمربند ماشین رو هم میبندم براش خیلی راحتم البته بالش کوچولو میذارم توش که گودی زیادش کمر بچمو خسته نکنه 

لباس سایز صفر زیاد نخر بچه زود بزرگ میشه 

تخت هم نوزاد نوجوان بگیر که بعدا بتونه بچت استفاده کنه 

لباس هم حتما از این لباسای زیر دکمه دار براش بخر خیلی راحتن 

گهواره میلادعالیه من چون بچم به گهواره عادت داشت همه جاراحت باخودم میبردمش تخت هم یه جوری بخرتانوجوانی استفادش بشه روروک هم مارک چیکو خوبه وقیمت مناسبه کالسکه هم برامن که اصلا استفاده نشد چون هرجامیرفتم باماشین میرفتیم میزاشتمش توکریرهمراه خودم میبردمش 

وزن اولیه ۷۸وزن فعلی ۶۲وزن هدف ۵۷
چند سال پیش،گرفتم ۳۰۰ مارک چیکو الان قیمت ندارم سایز بزرگ گرفتم سایز کوچیک هم داره 

بعد تا ۴ سالگی عین گهواره تکون میخوره؟

اخه گهواره دخترم کوچک شده دنبال یه چیزیم تا ۴ ۵ سالگی حالت گهواره داشته باشه

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
بعد تا ۴ سالگی عین گهواره تکون میخوره؟ اخه گهواره دخترم کوچک شده دنبال یه چیزیم تا ۴ ۵ سالگی حالت گ ...

بله تکون هم میخوره نه خیلی زیاد یه کمی تکون میخوره 

مرسی عزیزم، چه مارکیه تخت پارکت؟

اگه اشتباه نکنم چیکو هست دوتا سایز داره بزرگ و کوچیک سایز بزرگش خوبه روش عکس پنگوئن داره 

2706