2737
2734

شوهرم با کار رفتن من موافق نیست زیاد بعد چند سال پیش تا میگفتم بهم پول بده می‌گفت برو سر کار چرا نمیری سر کار بعد که چند روز رفتم بهم گفت نمی‌خوام بری سر کار و خلاصه نرفتم 

باز چند روز پیش بهش گفتم پول می‌خوام گفت برووو سر کار و چرا نمیری و حالا یه کار پیدا کردم شوهرم میگه به صاحب کاره بگو ۳ روز همینطوری میام ببینم به دردم میخوره اینکار و اصلأ میتونم کار کنم یا نه میگه همه کارا اینطوریه چند روز میرم ببینم میتونم 

حالا چکار کنم اینو بگم به صاحب کاره میترسم همون اول بگه نیا حقوقشم صبح تا ظهر ماهی۱۵۰۰ هستش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم شاغل بود همونطور که یه مزایایی داره یه معایبی هم داره . ممکنه بعدا دیگه نخوای بری ولی به صاحب کارت بگی یه مدت امتحانی میام ، به نظرم اخلاقی تره 

خدا پرسید می بری یا می خوری ؟و من گرسنه پاسخ دادم می خورم 😔 چه می دانستم لذتها را می برند و حسرتها را می خورند😥 ...............آدم زنده به محبت نیاز دارد و مرده به فاتحه ..... ولی ما جماعت برعکسیم؛ برای مرده گل می بریم🌹 و فاتحه زندگی بعضی ها را می خوانیم 

با شوهرم حرف زدم میگه خودت می‌دونی و به من ربطی ندارد و هر کار میخوای بکن و از خانواده ات بپرس؛ گفتم خانواده ام میگن به ما ربطی ندارد تو اختیار خودتو داری و شوهر کردی

برام خوشایند نیست بگم

ولی من خیلی به جرف شوهرم گوش میکردم هر چی میگفت بگو یا میگفت نگو انجام میدادم خیلی ضرر کردم الان زیاد محلش نمیدم میگم باشه واز عقل خودم کمک میگیرم دروغ نباشه خیلللی بهتر از راهنمایی های چرت شوهرم 

بعضی مردا روحیاتشون تینطوره از طریق زبون تو به هدفشون میرسن به زن میگن این حرفو بگو از نظر ما ظاهرش بد نیست اما نتیجش به ضررمونه اینکه به صاحب کار حر۴ شوهرتو بگی احتمالا نگذاره بری و این اون چیزیه که شوه ت  میخاد 

عزیزم حتما برو سر کار با شوهر که پول نمیده خیلی سختت خواهد بود 

اگه کتاب  خوب یا سایت خوب  در مورد تربیت فرزند ، و روابط و شخصیت میدونی بهم معرفی کن . کتاب زنان زیرک . زن بودن از تونی گرنت .نیمهی تاریک وجود تاپیک دختر گرانبها و بانو آرتمیس عالی  هستند وخوندمشون. 

بعضی از مخالفت ها بخاطر اینه که حوصله عواقب موضوعات رو نداریم. شما بهش اطمینان بده که مسوولیتش با خودته و بعدا این قضیه به نفع هردوتونه

)البته با فرض اینکه موضوع نگهداری بچه رو اکی کردید. یا بچه ندارید)

2706