2410
2553

سلام بچه ها کسایی که کار ترجمه حرفه ای بلد هستن

کار شرایطش اینجوره که توی هفته هفده تا فیلم باید ترجمه کنید تقریبا روزی دوتا فیلم و زیرنویس فارسی رو بچسبونید بهش

حقوقشم دو میلیون و نیم در ماه

اگر تمایل دارید بگید و یک فیلمی هست براتون میفرستم که نمونه کار بدید

بابت نمونه کار دستمزدی به شما تعلق نمیگیره 

ممنون

از کجا اعتماد کنیم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما از این کلاه ها زیاد سرمون رفته نمونه کار همون کار اصلیتونه ترجمه رو که میگیرید یا بلاک میکنید یا رد... 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2456
من مترجم هستم. فکر نمیکنید این حقوق خیلی کم هست بابت کاری که میخواین؟! 😏

روزی دوتافیلم خیلی کمه عزیزم طرف میره فروشندگی یه بوتیک هشت ساعت وایمیسه هرروز همینقدر بهش میدن

2714
روزی دوتافیلم خیلی کمه عزیزم طرف میره فروشندگی یه بوتیک هشت ساعت وایمیسه هرروز همینقدر بهش میدن

یه فروشنده با یه مترجم واقعا یکسان هستن؟ کسی که تحصیلات نداره هم میتونه فروشندگی کنه

🍁دنیا نیرزد به آن که پریشان کنی دلی را🍁