2733
2734
عنوان

چرا خدا به زور ما‌رو فرستاد زمین؟

145 بازدید | 19 پست

یه تیکه از بهشتشو میداد بهم قول میدادم آشغال نریزم تمیز نگهش دارم😑

اخه چجوری دلش میاد ما رو تو این دنیای کثیف فرستاد ، مایی که همجنس بعضی از ادما نیستیم مثل اونا بقیه رو اذیت نمیکنیم و ....

خدا چجوری دلش اومد هممونو با هم تو زمین بفرسته😓

جاست الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا خدا زمین فرستادی باشه قبول ، چرا ایران؟😂

حداقل اروپا میفرستادی

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
عزیزم زمین بد نیس ایران بده😖😖😖

شمو هرجای دنیا بری خوب و بد هست لطفا ایقد خود تحقیری نداشته باشید چپ برید راست برید دم ب دقه هعی بگید ایران بده ایران بده 

بابا یکم غیرت رو ناموس ک همون کشورمونه بد نیس 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

عزیزم هرکس با اختیار خودش اومده در این جهان 

و این جهان ما ادم ها هسیم که شاید سختش کردیم و بد میگذره اگر یکم باهم مهربونتر بودیم و یااینکه اونی ک خدا میخواست هممون عمل میکردیم یقینن زمین هم جای بدی نبود 

ان شاءالله که اقامون ظهور کنن و زمین گلستان بشه

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2738

مگه تو اسمون بودی؟!!!

از خاک به وجود اومدیم و با روح خدا جون گرفتیم

این دنیا عالم به عالمه مثلا ما اول تو عالم زر بودیم بعدش اومدیم این عالم بعد اینم میریم عالم برزخ و بعدشم........ 

جاده زندگی را خدا هموار میکند کار من فقط برداشتن سنگ ریزه هاست
عزیزم زمین بد نیس ایران بده😖😖😖

ایرانم بد نیس ما بر اساس دینمون زندگی میکنیم دین اسلام مزایای خودش و داره علم و عقل ما محدوده و نمیتونیم درکش کنیم 

که این دین رو خودم قبول کردم تا اخرشم باید پاش وایسم

جاده زندگی را خدا هموار میکند کار من فقط برداشتن سنگ ریزه هاست
عزیزم هرکس با اختیار خودش اومده در این جهان  و این جهان ما ادم ها هسیم که شاید سختش کردیم و بد ...

خب ادم نیستن خیلیا چرا خدا که دز توانش هست منو از زمین محو نمیکنه که برم بهشت

مگه برای خدا کاری داره بندشو تو راحتی و اسایش قرار بده

جاست الان
مگه تو اسمون بودی؟!!! از خاک به وجود اومدیم و با روح خدا جون گرفتیم این دنیا عالم به عالمه م ...

برای خدا کاری نداره که هممونو ببره بهشت این همه تو زمین عذاب نکشیم

حالا که فرستاد زمین چرا ادمای شرور و خوبو با هم فرستاد

چرا فقط شرورا رو نفرستاد چرا ما خوبا هم باید بیایم

جاست الان
2706