2410
2553

بچه ها دیشب گفتم ک از روز قربونی منتظر بودم پدرشوهرم جگرو بپزه دعوت کنه هوس داشتم خب اما دیشب سر شب اونجا بودم دیدم ب زنش نیگه یه تیکه جگرم بده اینا ببرن واسه خودشون بپزن بعد گف حالا از اون پختشم بموتهرمیدیم بهشون من نمیدونستم جگرو پختن متوجه ننظورشون نشدم چون شوهرم و برادرشوهرم قهر بودن اونارو دیشب دعوت کرده بودن مارو ن منم دیدم خاستم برم خونم همچین تعارف نزدن مث همیشه ک وایسا بعد اومدم خونه خودم متوجه شدم برادرشوهرمو دعوت کردن بعدش ک شوهرم رسیده ته مونده جگرشونو گرفته جلو شوهرم گفته این کاسه ام برا شما شوهرمم گفت من نمیخام 

حالا میخام گوشتاییم ک داده پس بفرستم انگار منو شوهرمو مستحق میبینن

چقد حساسی

خیلی زشته پس فرستادنش اگه نمیخای بده یکی دیگه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گوشت قربونی رو پس نمیفرستن گل، درست نیست، نکن اینکارو لطفا 🌺🌺🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2714
2706