2410
2553

یادم میاد زمانی که  تو مدرسه تک بودم  

از لحاظ درسی 

محبوب بودن دوست پسر نداشتن و...

هیچکس توی مدرسه رتبه هاش از من بیشتر نمی شد. سالی پنج تا مقام شهرستانی و سه تا استای حداقل داشتم .

بازرسی میومد من همه چی توضیح می دادم .دست راست مدیر بودم  پت میز کنار مدیر می نشستم و کارای بچه ها انجام می دادم.

به جان خودم کارام با مدیر تقسیم شده بود انگار .

اونوق دستمزدم خانوادم با کتکاشون می دادن 

به جان خودم هیچ وقت فراموشم نمی شه که بابا شب با سیم سه راهه  جوری به کمرم کوبوند که فرداصبحش  داخل مدرسه مدادم افتاد زمین به دوستم گفتم مدادمو بده خودم نمی تونستم خم شم .

با سیم شارژر دستام کبود بود شارژر دولا می کرد می زد شکل بیضی می شد دستام 

ساق دست می پوشیدم که معلوم نشه  .

مادرم  منو می خوابوند پاشو روشکمم فشار می داد 

به خدا من  فقط تقصیر این بود که دلم می خواد نویسنده بشم .

دلم یه کادوی دوازده هزارتومنی واسه دوستم می خواست .یا دلم می خواستم کلاس سیاه قلم شرکت کنم.

برای مسابقه به لبتاب احتیاج داشتم  بابام نذاشت ببرمش مدرسه و من از دوستام گرفتم 

وقتی رتبه اولاستانی شدم به  همه پز می داد و من دلم شکسته بود .

به جان خودم که اگر دروغ بگم بمیرم 

مادرم دوستام همه منو قبول دارن هم پاکیم هم درسم ولی مامانم همش می گه تو جن*ده ای  تو دوست پسر داری تو هیچی نمی شی 

به حضرت عباس با این که خیلی می خواستم کسی که دوستش دارم ولی هیچ وقت باهاش به جز سلام علیک خرید حرف نزدم. 

خدا بکشتم تاگر بخوام بلف بزنم  و قپی بیام .بارها از خاله هام شنیدم که همسایشون که دوتا دختر داره یا اون یکی گفته کاش دختر من شبیه خواهرزادت می شد. با من می فرستادشون کلاس .

اونوقت مادرم من یه فحشای رکیکی جلوی بابام و داداشم می ده می گه از اون جات خون میاد جلوی بابام اب می شم می سوزم . جگرم تیکه تیکه هست . 

همش می گه تو هیچی نمی شی نمی ذارم درس بخونم. کاش تا یکسال مامانمو نمی دیدم .الآنم داری مثل نوکرا به زن داششم حلیم درست می کنه ولی حاضر نیست منو تا دکتر ببره که هر روز خون دماغم و  چشام کاسه خونه  و همش کسلم  بدن درد دارم .کرونا نیست تستم منفیه  

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن داداشم من مریض بودم یه زنگ نزد با مامانم کرونا داشتیم هیچکاری نکرد واسمون حتی به جان خودم نگفتم چیزی می خوا بیارم ولی مامانم صبح زود با اینکه می دونه من  پریودم و حال ندارم 

منو مجبور کرده پاشم کمکش براش حلیم بپزم

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
2456

ای بابا چرا اینقدر خودت رو تو این متن نفرین کردی 

با اعتماد به نفس پیش برو با مشاور مدرساون صحبت کن اگر خواستم جلو تحصیلات رو بگیرن 

دیگه چیزی نمونده دانشگاه قبول شی از همشون دو ر میشی و زندگیت رو خودت می سازی ، فقط یکم دیگه مقاومت کن و همین طوری با قدرت پیش برو زندگی خوبی می تونی برای خودت بسازی

2714
تو اون گل زیبایی که تو لجنزار روییدی مطمئن باش خدا هواتو داره و آیندت روشنه 

مامانم اعتماد به نفسمو گرفته من جوری بودم که همش درس بود جلوم ولی الآن آرزو دارم یه کتاب بخونم. از بس گفته تو خرابی من تو خیابنون که راه می رم فکر می کنم خراب ترینم

زن داداشم من مریض بودم یه زنگ نزد با مامانم کرونا داشتیم هیچکاری نکرد واسمون حتی به جان خودم نگفتم چ ...

حتما از این زناست که فقط پسراشو دوست داره تحمل کن اگه نمیزاره درس بخونی انشالله ازدواج میکنی از دستش راحت میشی من بودم بعد ازدواج نگاش هم نمیکردم

ای بابا چرا اینقدر خودت رو تو این متن نفرین کردی  با اعتماد به نفس پیش برو با مشاور مدرساون صح ...

هی خواهر از صبح تام شب مامانم کارش نفرین کردنه دلم مرگ می خواد

من دلم صداوسیما می خواد اصلا دلم رشته تجربی نمی خواد

ببین همه ما تو گذشته مون یا حتی حالمون جیزهایی داریم که آزارمون میده ولی نباید به خاطر اونا توقف کنیم 

من حالا سرنوشتم خیلی متفاوته ولی گذشته سختی داشتم ولی به جلو نگاه کردم تو گذشته متوقف نشدم و در نهایت خیلی موفق شدم 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706