2726
عنوان

ایا این کارم استباه واسه همسرم میکنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 151 پست
مگ کار کردن مرد،طبق ساعت گفته شده ک تو میگید تاظهر؟؟؟ مگ این نیس ک مرد،نفقه زن رو فراهم کنه؟ با کا ...

خوبه خودتون میگید رضایت دو طرفه هست . شاید یه زنی که خودش هم میره سرکار و شوهرش فقط تا ظهر کار میره لطف میکنه صبحانه بده ولی در مورد استارتر که شوهرش تا شب کار هست و خود استارتر هم خانه دار هست حالا یه صبحانه دادن مگه چیه که اینقدر بزرگش کردید تو زندگی مشترک ادم برای ارامش و خوشبختی زندگیش خیلی باید روحش را بزرگ کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم شما دلری دیدگاه خودتون رو به من میچسبونید چون من اگه زن رو کالا میدیدم براش موجودیت قایل نمی ...

😂😂😂دریچه دیدت کوچک هست لابد. آخه من صدبار همه چیو گفتم باز گیر دادی ب تخت خواب ول کن نیستی. شما متاهل شدی بگو برده جنسی نیستم و کلا همخونه باش. والا!! سر صبحی گیر دادی عزیز من. من اصلا نگفتم زن فقط تخت خواب!! گفتم تنها چیزی ک خدا تو قرآن مستقیم اشاره کرده از وظایف زنه اینه بقیه اش لطفه کار خونه لطفه. کار بیرون لطفه. تمیز کاری و غذا لطفه با محبت حرف زدن لطفه. حتی تو قرآن خوندم شیر دادن به بچه هم لطف است و زن میتونه شیر نده. قدیم دایه میگرفتن الان شیرخشک. والا ازین بیشتر خدا میتونست زن رو راحت نگه داره؟ تازه کلی سفارش شده در اسلام وقت همون بقول شما بردگی 😂😂با محبت کامل با زن رفتار کنید و مثل حیوون ها یهو اذیتش نکنید. دیگه چیکار باید بشه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2728
پس در واقع زن هم در ازای سرویسی که به شوهرش میده از طرف  شوهرش تامین میشه نه این که حس زندگی مش ...

سرویس؟؟؟😕😕😕😕😕

این چه طزز فکریه چ طرز لحنیه زاجب خانوم😔😔🤛🤛🤛🤛ب کجا داریم میریم

خدایا شکرت♥
پس در واقع زن هم در ازای سرویسی که به شوهرش میده از طرف  شوهرش تامین میشه نه این که حس زندگی مش ...

عجیبا غریبا...چقدر واقعا شان و زندگی مشترک براتون پایینه همش رو تو مسئله جنسی و سرویس دادن می‌بینید اسمس هم میذارید بردگی 🥴😐

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
دیگه اگه مسلمان هستید باید بی چون و چرا حرف خدا را قبول کنید هر چند به مذاق تون خوش نمیاد چون اطاعت ...

پس اگه اینجوری همه چیزو باید اطاعت کنیم،چرا خدا بهمون قدرت تعقل داده؟

زن هم انسانه...و اگه باور کنیم همه انسان ها برابرن...نصف مشکلات حل میشن.انسان ازاده...:)

درک تفاوت ها،بزرگترین احترام است...!
😂😂😂دریچه دیدت کوچک هست لابد. آخه من صدبار همه چیو گفتم باز گیر دادی ب تخت خواب ول کن نیستی. شما م ...

آره جانم دریچه دیدمن کوچیکه گیر دادم به رختخواب چون این شمایی که میگی زن وظیفه ی دیگه ای در قبال مرد تداره این شمایی که زن رو بالا میبینی زن فقط وظیفه ش راضی کردن مرد هست وبس، من فقط موندم زن اگه وظیفه ای در قبال شیر دادن بچه هم نداره پس این دایه ها کیا هستن🙄🙄🙄

سرویس؟؟؟😕😕😕😕😕 این چه طزز فکریه چ طرز لحنیه زاجب خانوم😔😔🤛🤛🤛🤛ب کجا داریم میریم

از اول تاپیک ایشون می‌فرمایند زن برده جنسی هست با این تفاسیر شما که میگید گفتن وظیفه زن فقط تمکین هست 🥴من دارم میگم خدا کلا به زن گفته آقا جان از همسر شرعی ت وقتي میاد سراغت تمیکن کن. ازون ور ب آقا گفته میری سمت همسرت با محبت کامل باهاش برخورد کن. بقیه چیزا بشور و بساب و کار خونه لطف زن هست و اجر داره میگه پس تو میگی زن برده جنسی هست و فقط برای س ک... هست

سرویس؟؟؟😕😕😕😕😕 این چه طزز فکریه چ طرز لحنیه زاجب خانوم😔😔🤛🤛🤛🤛ب کجا داریم میریم

عزیزم من در جواب اون کاربری گفتم که میگن زن وظیفه ش فقط تمکین وگرنه نن خودم اصلا این دیدگاه رو قبول ندارم

از اول تاپیک ایشون می‌فرمایند زن برده جنسی هست با این تفاسیر شما که میگید گفتن وظیفه زن فقط تمکین هس ...

منی ک خوابم بیدار میشم 

اما زمانی ک خودمو بزنک ب خواب نمیتونی بیدارم کنی♥🙃👍

خدایا شکرت♥
آره جانم دریچه دیدمن کوچیکه گیر دادم به رختخواب چون این شمایی که میگی زن وظیفه ی دیگه ای در قبال مرد ...

آره خدا گفته زن هرکار بکنه لطف کرده و براش ثواب مینویسم مخصوصا اگه با رضایت قلبی انجام بده چی بهتر ازین؟؟هم کارخونه میکنم هم خدا ازم راضیه هم وظیفم نیست... گفته وظیفه‌ات اونه همونجور ک وظیفه مرد کار کردنه.... پس من ک همسرم بهم تو اینجور مسائل توجه میکنه، با رضایت خاطر انجامش میدم و حس نمیکنم ک برده ام. اگه یه روزی مشکلات زندگیم رو مشکلات خصوصی بین همسرم تاثیر گذاشت و حس کردم برده ام قطعا تمومش میکنم. زنایی ک حس میکنن برده هستن و ناراضی آن قطعا بهتره یه فکری بحال زندگی مشترکشون بکنن.. اونایی ک راضی هستن هم ک مازوخیسم دارن لابد. 

اتفاقا اجازش هم تو قرآن مستقیم نیومده درکل زن ومرد وظایف زیادی درقبال هم ندارن مرد باید نفقه رو درست ...

من خیلی با همه قوانین راستش موافق نیستم.جامعه خیلی چیزارو ارزش میدونه...در هر حال هماهنگی با بدون اجازه بیرون نرفتن فرق داره:(

درک تفاوت ها،بزرگترین احترام است...!
اتفاقا اجازش هم تو قرآن مستقیم نیومده درکل زن ومرد وظایف زیادی درقبال هم ندارن مرد باید نفقه رو درست ...

دومدل زندگی هست یه مدل قانون که برای دوران حق و شکایته یه مدل برای خوشبختی 

مدلی که میگید کف زندگیه و برای قانون نه خوشبختی 

تمکین و نفقه برای قانون گذاره نه همسر و زوج خوشبخت 

خود حصرت زهرا که دختر اورنده دین اسلام هست حتی گندم اسیاب میکرد این فکر ترویج ندین که زن وظیفش تمکین هست و مرد وظیفش نفقه جفتش لطف و شعور عشق زوجین به هم هست نه وطیفه هیچ کدوم 

مردی که نفقه میده بری دادگاه میگه نفقه به ازای هر نفر ۱.۵ میلیون الان کدوم مردی با این سبک با زنش حرف بزنه نازاحت نمیشه؟تو نفقت همین قدره بقیش وظیفه من نیست پس 

کتاب قران کتاب قانون گذاریه بخش هاییش 

زوج درمانگر و مشاور خانواده
2706