2703
2553
عنوان

یه موضوع جالب(درمحیط کارم)

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 23 پست
انقدر بدم میاد از این کارا!!مگه نمیدونستی تولد کی بوده که خودت بری شاید یکی خریده  بعد قرار بود ...

نه عزیزم من پیام دادم گفت بهت خب میدم.من چطور میرفتم؟وقتی بقیه دونگی دونگی خریدن دست خالی زشت نبود برم ب هوای اینک اونا گفتن دونگی میزاریم گفت هنوز کادو نخریدیم 

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دسته گل یا گلدون براش بگیرید. شاید فکر کردن شما که جدید تر هستید شاید دوست نداشته باشید که به اند ...

بهرحال بهشون گفتم هرچی شمابزارید منم میزارم مشکلی ندارم

2720
حالا یا اونها کم لطفی کردند یا معذب شدند. سخت نگیرید ولی در رابطه باهاشون محتاط تر عمل کنید

اره.بایدبیشترمراقب باشم.کم لطفی کردن.وگرن چطور معذب نشدن بگن نفراینقد بزاریم 

نه عزیزم من پیام دادم گفت بهت خب میدم.من چطور میرفتم؟وقتی بقیه دونگی دونگی خریدن دست خالی زشت نبود ب ...

پس بهتر .. به نفعت شد.ول کن بابا تو که سرتم به کاره خودته مدیرای سالنم انقدر که مشتری داشته باشن و اجاره لاینشو بگیرن دیگه به این پاچه خاراریا اهمیت نمیدن مخصوصا که پیگیری هم کردی 

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2714
پس بهتر .. به نفعت شد.ول کن بابا تو که سرتم به کاره خودته مدیرای سالنم انقدر که مشتری داشته باشن و ا ...

اره.میرم اتاقش یه شاخه گل هم شاید بخرم ببرم بگم خیلی دلم میخاست دیروز درکنارتون باشم.پیگیری هم کردم منتظزخبربچه هابودم ولی متاسفانه بیخبرموندم انشاالله تنت سالم باشه دل شادتولدت مبارک