2737
2734
عنوان

صبحانه

192 بازدید | 22 پست

رانی با کیک برا صبحانه ضرر داره مامانم میگه ضرر داره بخورم یا نه؟

رانیش هم آلبالو هست و ترشه برا همین مامانم میگه برا صبحانه نخور

یعنی بده؟

😊به کاربریم گیر ندید کاربر قدیمی هستم😊                          یه لبخند گشاد بزن😁بدو دیگه😁عه بخند دیگه😁بخند😁آفرین😁حالا خیلی خوشگل تر شدی😁امیدوارم همیشه بخندی😁                 ترجیح میدم آدم بده باشم ولی خودم باشم تا اینکه آدم خوبه باشم ولی نقش بازی کنم😣         دختر خوشگلم مامان انقدر عاشقته که بدنیات نیاره🙂            برای حاجت روایی و خوشبخت شدن و راه درست انتخاب کردنم یه صلوات میفرستی؟☺☺☺          انشاالله به هرچی میخای برسی و آرزو هات خاطره شن واست عزیزم😗😗

آره چیز ترش برا صبحانه اصلا نخور

خدایا خودتم شاهد بودی که چقد سختی کشیدیم و چقد دلمون شکست و همچنان دل میشکونن.. به هر سازی ک این روزگار زد رقصیدیم...خدایا بند دلمو محکم کن انقد محکم که هیچ وقت پاره نشه🥺به ما صبر و توان و تحمل بده تا از امتحان تو سربلند بیرون بیایم🙏(از خیلیییی از آدما گله دارم همشونو روز قیامت تسویه میکنم) اگه ی صلوات ب نیت رز من بخونین ی دنیا ممنونتون میشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
آره چیز ترش برا صبحانه اصلا نخور

پس بزارم برا عصر بخورم

😊به کاربریم گیر ندید کاربر قدیمی هستم😊                          یه لبخند گشاد بزن😁بدو دیگه😁عه بخند دیگه😁بخند😁آفرین😁حالا خیلی خوشگل تر شدی😁امیدوارم همیشه بخندی😁                 ترجیح میدم آدم بده باشم ولی خودم باشم تا اینکه آدم خوبه باشم ولی نقش بازی کنم😣         دختر خوشگلم مامان انقدر عاشقته که بدنیات نیاره🙂            برای حاجت روایی و خوشبخت شدن و راه درست انتخاب کردنم یه صلوات میفرستی؟☺☺☺          انشاالله به هرچی میخای برسی و آرزو هات خاطره شن واست عزیزم😗😗

من که اصلا نمیتونم بخورم

متنفرم از کیک و رانی و ساندیس و بیسکوییت 

همش اسانس و نکهدارنده

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
بخور بعدش آب قند هم بخور😁😁😁 خب نخور دیگه قندت میوفته... 

باشه میزارم برا عصر

2738
پس بزارم برا عصر بخورم

آره بزارش خنک شه عصر بیشتر هم ب آدم می‌چسبه الان نون با ی چیزی بخوری خیلی برا معدت بهتره 

خدایا خودتم شاهد بودی که چقد سختی کشیدیم و چقد دلمون شکست و همچنان دل میشکونن.. به هر سازی ک این روزگار زد رقصیدیم...خدایا بند دلمو محکم کن انقد محکم که هیچ وقت پاره نشه🥺به ما صبر و توان و تحمل بده تا از امتحان تو سربلند بیرون بیایم🙏(از خیلیییی از آدما گله دارم همشونو روز قیامت تسویه میکنم) اگه ی صلوات ب نیت رز من بخونین ی دنیا ممنونتون میشم 

چیز ترش اول صبح دل درد میاره 

حالا هرچی که ترشه زیاد فرق نداره 

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
من که اصلا نمیتونم بخورم متنفرم از کیک و رانی و ساندیس و بیسکوییت 

من عاشقشم

چیز ترش اول صبح دل درد میاره  حالا هرچی که ترشه زیاد فرق نداره

اها پس نخورم بزارم برا عصر

شدید چاق میکنه متابولیسم بدنو میاره پایین و پر جوش میشی😁

هر بار این تیکر میاد جلو تر چقد ذوق میکنمم برات جانَکَم😍خدا یا خودت حافظ همه تو دلیا باش دامن منتظراشم سبز کن😍
اها پس نخورم بزارم برا عصر

اره بزار برا عصر

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
من عاشقشم

ما خانوادکی اصلا نمیخوریم از این چیزا

ازدواج کردم همسرم گاهی میخورد که من ترکش دادم

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2706