2737
2734
عنوان

چطور کسیو نفرین کنیم‌ ک ‌بگیره

1989 بازدید | 20 پست

بچه ها راهی چیزی هست که کسی ک‌ ظلم بهمون کرده رو نفرین کنیم ک تقاصشو پس بده من نمیتوونم ببخشم به هیچ عنوان خداهم کاری نمیکنه عاشق همین مدل بنده هاشه خودم باید کاری کنم ولی نمیدونم چی

نفرین به حق باشه میگیره 

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نفرین نکن.

نفرین یعنی خودت برا خدا تصمیم میگیری ک چجوری ظالمو مجازات کنه

واگذار کن ب خدا خودش خوب میتونه تقاصتو ازش بگیره.

گاهی خدا بیشتر از اون چیزی ک ما نفرین میکنیم ظالمو مجازات میکنه

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

اگه از ته دلت ببخشی خدا بد جور جوابش رو میده مطمئن باش 

من خودم دیدم که میگم🙂💔

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   
2738

از این ماجرا عبور کن

به جای نفس حروم کردن برای نفرین، خیلی خیلی زیاد برای خودت دعا کن که زندگیت هر روز بهتر بشه!

خدا یار انسان های مهربونه.

هیچ چیز بی جواب نمیمونه. اگه ظلمی به شما شده، به خدا بسپارید

هرچند همه چی رو خدا دیده و سررشته ی امور قطعا دستشه، اما شما با کلمات بیان کن و بگو: خدایا به خودت میسپارم

🌟🌟🌟🌟🌟

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
امضات👌😂

💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻😘🥰😂😂❤

بحَقّ الحُسَین.                                                                        اللهم عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج.                                                               🖤🖤🖤🖤                                                                        دعای من در روضه.                                                                ابا عبدلله الحسین علیه السلام.                                                فقط ظهور امام زمانم   

من نفرین و دعای من  نمیگیره ولی ب شدت معتقدم خدا توی دل شکسته نشسته... 

اخیرا یک مورد برام پیش اومد به هیچ کس نگفتم و فقط دلم شکست... و خدا خودش انتقامم رو گرفت.

یه بارم دل شوهرم رو شکستن باز خدا جوابشونو داد 

از قدیم گفتن نفرین اول به نفرین کننده اسیب میزنه 

اگه می تونی خودت وارد عمل شی انتقامتو بگیری انجام بده در غیر این صورت ممکنه تو این دنیا جواب کاراشو ببینه یا بره برا اون دنیاش

تا زمانیم که تو کینه ازش داشته باشی بیشتر داری خودتو عذاب میدی اون طرف ککشم نمیگزه امیدوارم بالاخره روزی تو زندگیت بیاد که برات اصلا اون طرف مهم نباشه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706