2726
عنوان

وای بیایید بگم چیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 78 پست
خب دیگه بیماره یه جوری بازبونه نرم ببرش...بگو اینبار تکرار کنی به خانواده ام میگم که در جریان باشن&n ...

خیلی قلدره 

از هیچی نمیترسه به خانوادم هم فحش میده

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خونوادت بگو 

ابجی چه فایده داره فقط کینه ها بیشتر میشه این از هیچ کس حرف شنوی نداره. فقط دلم به مشاور خوش بود که اونم حس میکنم فایده نداره 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
2728

چرا شکایت نمیکنی؟

نمیگم طلاق اما حداقل بکشونش دادگاه دیه بگیر که چشمش بترسه

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
😖😖 خدا ادبش کنه انشالله

اره واقعا.  امروز که دوباره کتکم زد بهش گفتم از زور و قدرتت برای کتک زدن من استفاده نکن من ضعیفم خیلی دردم میاد😭 خدا بهت بدن محکم نداده که منوکتک بزنی ...😭😭 محل نداد.  گفتم خدایا به خودت واگذارش میکنم بش گفتم خدا جوابتو بده گفت دهنتو ببند

باشه

برو نامه بگیر که زده

واسه بعدا

شاید تا اخر عمر از نامه اش استفاده نکنی ولی داشته باشش

یواش یواش یه هنر یا یه کار هم پیدا کن و سعی کن شخصیتتو مستقل بسازی

اینا خدا کنه احتیاجت نشه عزیزم ولی خودتو بساز

بی خیال باش تا کامروا باشی
چرا شکایت نمیکنی؟ نمیگم طلاق اما حداقل بکشونش دادگاه دیه بگیر که چشمش بترسه

اره تو فکرم هست اگه آدم نشد این کارو کنم واسه راه آخر 

اره تو فکرم هست اگه آدم نشد این کارو کنم واسه راه آخر 

راه آخر چیه عزیزم!

باید بزنه دست و پاتو بشکونه تا بری!؟

برو شکایت‌کن دیگه کتک نخوری!

این بشر بدون‌شکایت آدم نمیشه اصلا

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
ابجی چه فایده داره فقط کینه ها بیشتر میشه این از هیچ کس حرف شنوی نداره. فقط دلم به مشاور خوش بود که ...

این تفکر خودته که فایده ای نداره ولی بدونه پشتیبان داری اذیتت نمیکنه مگه کیسه بکسی که هر بار بخواد سرت خراب بشه 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
باشه برو نامه بگیر که زده واسه بعدا شاید تا اخر عمر از نامه اش استفاده نکنی ولی داشته باشش یواش ...

اخه لعنتی یه جوری میزنه دردم میگیره اما جاش نمیمونه 

من البته عکس دارم از کنکاش نمیدونم عکس فایده داره یا نه 

من خودم شاغلم رسمی هستم از هیچ نظری بهش وابسته نیستم خونه و ماشین و پول و .. همه چی دارم فقط ازش محبت و آرامش خواستم 

اخه لعنتی یه جوری میزنه دردم میگیره اما جاش نمیمونه  من البته عکس دارم از کنکاش نمیدونم عکس فا ...

پس با عکس هات اقدام کن

میگم حتی شاید هیچوقت استفاده نکنی ولی اقدام کن

تازه با یه مشاور هم خودت صحبت و همچنین وکیل شاید تونستی گوششو بپیچونی کمی

اما حتما با مشاور صحبت کن

بی خیال باش تا کامروا باشی
2706