2410
2553
عنوان

کیا شوهرهاشو برا سرکار رفتن بیدار میکنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 50 پست
ای جااانم 😞♥️  همسرت رو با عواقب کارش مواجه کن .. مثلاً نیمه شب بیدارش کن بگو عزیزم بیخوابی ز ...

کوتاه نیومدم ولی یک ساله سر این قضیه غر میزنه... 

خب من اگه 6صبح  میخواستم بیدار بشم سرکار میرفتم🤣🤣🤣🤣

ماهم باهم میریم، یه سوال شما دوتاتون شاغل بودین برا بچه به مشکل نخوردین‌؟ میترسم بچه بیارم به مشکل ب ...

چرا عزیزم .. وجود این فرشته ها به خودی خود کلی دست و پای آدم رو می‌بنده .. شاغل که باشی بیشتر و سخت تر .. ۱۸ماه سر کار نرفتم .. مهد کودک میزارم فرزندم رو و مادر همسرم هم خیلی خیلی بهم کمک میکنند .‌. ساعات کاری ما مشخص نیست و اعلب بسیار زیاده .. و فقط به مدد کمک های ایشون ادامه ی این مسیر میسر شد.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همچنان داره دیر میره😂😂😂😂

🙁🙁🙁تو کاریت نباشه خودش میدونه ساعت بذاره خب

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2720
منکه تا حالا ندیدم مامانم بابامو بیدار کنه😂😂اما در عوض بابام همیشه مامانمو بیدار میکنه تازه یه وقت ...

خانواده همسر منم برادرشوهرام صبح پامیشن چای اماده میکنن صبحانه درس میکنن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
خانواده همسر منم برادرشوهرام صبح پامیشن چای اماده میکنن صبحانه درس میکنن 

خب اینکه خوبه که 

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم

همسر من صبحا که میخواد بره سرکار خودش بیدارم میکنه بوسم میکنه منم میرم بدرقش،همین که وارد آسانسور میشه به ثانیه نمیکشه درو میندم میپرم تو تخت ادامه ی خواب 😄😄😄

خب اینکه خوبه که 

ارره شوهررمن ولی اهل صبونه خوردن نیس کاریم نمیکنه دراین خصوص😅

2714
ارره شوهررمن ولی اهل صبونه خوردن نیس کاریم نمیکنه دراین خصوص😅

😂😂عجب 

ولی ببین صبحونه خورش کن چون یه وقت قند میگیره و یا بیماری های دیگه  (ببخشید انقدر رک گفتم این یه تیکه رو 😅)

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
😂😂عجب  ولی ببین صبحونه خورش کن چون یه وقت قند میگیره و یا بیماری های دیگه  (ببخشید انقد ...

اره درسته بیماری میاره گاهی اوقات محل کارش میخورن میگه صبح خیلی زود دهنم باز نمیشه چیزی بخورم

اره درسته بیماری میاره گاهی اوقات محل کارش میخورن میگه صبح خیلی زود دهنم باز نمیشه چیزی بخورم

خب صبحا یکم زود تر بلندش کن بفرستش یه دوشی چیزی بگیره نونی بگیره یه پیاده روی کنه خلاصه یکم زودتر بیدارش کن( چون منم بیدار کنن مستقیم بشونن سره سفره نمیتونم چیزی بخورم)بعد فعالیت آدم گشنه میشه قشنگ صبحونه میخوره احتمالا این روش رو شوهرت جواب بده

شما اینجوری عادتش دادی

ما هردو سرکار میریم، هرکی زودتر بیدار شد اون یکی رو صدا میکن

روزایی هم که من خونه باشم معمولا بی سر و صدا میره که بیدار نشم. چند بار تعارف کردم واسه صبحانه گفت نه 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706