2733
2734
عنوان

کیا شوهرهاشو برا سرکار رفتن بیدار میکنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادت دارم صبح زود بیدار بشم. همسرم رو هم بیدار می کنم که باهم صبحانه بخوریم و به فاصله کمی از هم از منزل خارج می شیم. استارتر شما به عنوان اجبار بهش نگاه می کنید؟! از این موضوع ناراحت می شید؟

2728

منکه تا حالا ندیدم مامانم بابامو بیدار کنه😂😂اما در عوض بابام همیشه مامانمو بیدار میکنه تازه یه وقتایی صبحونه هم درست میکنه 😂

چها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط می‌گفت خود را کشتم و درمان خود کردم
عادت دارم صبح زود بیدار بشم. همسرم رو هم بیدار می کنم که باهم صبحانه بخوریم و به فاصله کمی از هم از ...

اره از روی اجبار نگاه میکنم چوون منم اوایل مثل همه با عشق بیدارش میکردم مگه بیدار میشد عین یه جنازه می موند هر چی تکون بدهم صدا کنم اخرش که بیدار نمیشد یه فحش هم بهم میداد... 

حالا داره هر روز درخواست میکنه که منو بیدار کن صبحانه بده... میدونم باز همون آدم هست انقدر پرخوابه 

من عادتش ندادم کلا مامان جونش پسرهاشو بی خاصیت تربیت کرده برا دمام امور شخصی خودش هم من اگه به دادش ...

مادرشوهرمنم همش پامیشده بهشون صبحانه میداده ولی شوهرم خودش از همون روز اول منو بیدارنکرد دیگه عادت کردیم خودش پا میشه میره اروم

2738
واااای نباش این طوری تو رو خدا خیلی سخته 

عزیزدلم😘

ما اغلب با هم میریم سرکار .. فقط من حدود نیم ساعت تا ۴۰دقیقه زودتر پا میشم که آماده بشم .. خواب من یه کم عجیبه و باید بیدارم کنند اون هم با آرامش🤭☺️ زمانی که دخترم رو هم شیر میدادم همسرم بچه که گریه میکرد میاوردنش پیش من .. شیر میدادم و دو مرتبه میبردنش تو اتاق.. من یه جورایی موقع خواب بیهوشم😅🤣🤣 

عزیزدلم😘 ما اغلب با هم میریم سرکار .. فقط من حدود نیم ساعت تا ۴۰دقیقه زودتر پا میشم که آماده بشم . ...

ماهم باهم میریم، یه سوال شما دوتاتون شاغل بودین برا بچه به مشکل نخوردین‌؟ میترسم بچه بیارم به مشکل بخورم صبا هیچکی نباشه نگه داره 

هرکه در این بزم مقرب تر است،جام بلا بیشترش میدهن!
نمیشه منم بیهوش بشم😭😭😭😭

ای جااانم 😞♥️ 

همسرت رو با عواقب کارش مواجه کن .. مثلاً نیمه شب بیدارش کن بگو عزیزم بیخوابی زده بود به سرم هیچی نخوابیدم.. آلارم گوشیت رو تنظیم کردم.. من دارم بیهوش میشم خواب نمونی😉  بعد دیگه به هیچی کار نداشته باش .. احتمالأ چند روزی هم مقاومت میکنند در برابر این تغییر ..اما کوتاه نیا .. 

2706