2737
2734
عنوان

کیمیا یا ناهید؟ شما طرفدار کدومید؟

335 بازدید | 19 پست

وقتی کیمیا علیزاده از ایران رفت من خیلی ناراحت شدم. اما وقتی با یه دوستم که دختر کاراته کار بود صحبت کردم، با کمال تعجب دیدم داره ازش دفاع می کنه.

برای من عجیب بود. نظر شما چیه؟ فردا این دوتا با هم مسابقه دارن، یکی با پرچم ایران و یکی با پرچم پناهنده ها. شما به کیمیا حق میدید؟ اگه ببره، خوشحال میشید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از وقتی اعلام کردن ایرانی های مقیم خارج میتونن برگردن 

انگار علاقه به برگشت نشون داده و یه سری حرفایی رو لو داده که چرا و چطوری رفته 

هر دو ایرانین خوشحالتر میشم که پرچم ایران بالا بره😍

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2738

رفتنش به خودش ربط داشت ، ولی این که میگفت بهم بها ندادن چرت بود ، ایشون برنز گرفت وای چون اولین مدال خانما رو گرفته بود اندازه یه  طلا بهش سکه دادن ، چه قدر اون زمان مسیولین الکی اومدن کوفت و زهرمار اضافی برا تشکر بهش دادن ، اونا رو که دید جو گیر شد ، از قدیمم گفتن ادمو سگ بگیره ولی جو نگیره

یه هنرمند یه ورزشکار تو وطن خودش خوشحاله

گلشیفته اگه رفت 

شادمهر اگه رفت

کیمیا اگه رفت 

مطمئن باش قلبا  خوشحال نیستن 

هر کدوم بنا به شرایطی رفتن

الانم همه معلومه دوست دارن ناهید ببره 

رفتنش به خودش ربط داشت ، ولی این که میگفت بهم بها ندادن چرت بود ، ایشون برنز گرفت وای چون اولین مدال ...

جو ورزش تکواندو در سالهای اخیر خیلی آزار دهنده بوده برای تمام ورزشکاران و اینکه شما گفتید فقط بخشی از ماجرا بود که خیلی هاش هم در حد حرف همیشه باقی می مونه

2706