2733
2734
عنوان

شما جای من بودین چه حسی داشتین از خانواده شوهر ؟ بیاین تعریف کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 58 پست
اتفاقا خاله شوهر من تنها کسیه ک تو جمعشون ادمه و من باهاش خیلی خوبم 

مامان خودم از همین نمونه است. یعنی پسرخاله ام جدا شده یه زن دیگه گرفته ولی مادر من با عروس اولی هنوز در ارتباطه و هردو حسابی هوای هم رو دارن.... و کلا باهم رفیقیم 

ولی اینم شانس منه دیگه😅 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه بگو باغ نمیام ... بگو رعایت بهداشت فردی ندارید. حالا نترسونمت خیلی ها تو باغ و مهمونی گرفتن‌ کا ...

فقط مادر و خواهر و برادر مجردش هستن... 

ولی دیگه مثل پارسال میکنم نمیرم دیگه 

2728
ن خداروشکر ۴ساله عروسشونم مادرشوهرمم دوسال پیش فوت شد چون شوهر منو خیلی دوست داره همش مارو دعوت میکن ...

خوبه اینجوری خاله خوب هست دو تا عردس خاله ام داشت همیشه خونه ی ما بودن البته خاله ام خودش خیلی آروم و ساکت بود وکاری به عروس نداشت بچه های پسر خاله ام همسن ما بودن و خیلی رفت و آمد داشتیم  هنوز با هم دوستیم 

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
فقط مادر و خواهر و برادر مجردش هستن...  ولی دیگه مثل پارسال میکنم نمیرم دیگه

اره بابا ... خطرناکه... 

یه بار نرو یه بار با ماسک برو یه بار اومدیذ خونه سزیع بوخور اب جوش بده... 

جو بذه شوهرت رو بترسون ...😁

2738
برا ماهم تعریف کن مگه چیا میگفت توچی جواب دادی 

من فقط محلش نمیدادم ... کلامی دهن به دهنش نمیشدم‌‌ از ایناست ک هیچ کس رو حرفش حرف نمیزنه و همه فکر میکنن حرفهاش درسته... 

من فقط ندیدمش یعنی ندید گرفتم. شوهرمم هم از نظر ذهنی اماده کردم.

مدلش اینجوریه ک بهترین تنبیه ش ندیدنشه ولی مادرشوهرم رو پر میکنه...که مهم نیست چون مادرشوهرم نمیتونه کاری از پیش ببره

منم تا حد ممکن هیچی نمیخورم

بهنر نیس اگه مجبوری بری لیوان ظرف و ظروف کلمن قاشق ببری تعجب میکنم میگید اینارو آخه مگه بیابونه ظرف از خونتون ببرید

لطفا کاربر آقا به هیچ عنوان ریپلای و لایک نکنه به هیچ عنوان.
من فقط محلش نمیدادم ... کلامی دهن به دهنش نمیشدم‌‌ از ایناست ک هیچ کس رو حرفش حرف نمیزنه و همه فکر م ...

اره همین که ادم حسابش نکنی خیلی خوبه

من خودم عقیده دارم وقتی روابط زن و شوهر قوی باشه هیچی نمیتونه تو زندگی مشکل ایجاد کنه.... 

بهنر نیس اگه مجبوری بری لیوان ظرف و ظروف کلمن قاشق ببری تعجب میکنم میگید اینارو آخه مگه بیابونه ظرف ...

عزیزم اونجا یه عالمه ظرف هست اما شیر آب نیست که بشوریم 

منم این دفعه لیوان بردم ولی بازم لیوان های مارو برای بقیه چای ریختن... اصلا چندشم میشه... فک کن نمک سر سفره تو ظرفه

بعد اینا به جای اینکه با دست نمک بردارن قاشقشونو با دهن تمیز میکنن میزنن تو نمک 😐اگ سالاد باشه همه دهنی میکنن 

اگه تخمه باشه با دستای کثیف همه میان از پلاستیک تخمه برمیدارن... خودشون که با یک قاشق همه غذا میخورن مثلا ی طرف غذا از ظهر مونده ی قاشق داخلشه هرکی میاد ی قاشق ازش میخوره 😐من حتی یادمه اولا از غذای اضافه منم میخوردن ی بار حتی قبل کرونا اب نبات داشتم دختر خواهر شوهرم گفت بده من زندایی مامانشم گفت بده دهنی تو عب نداره 😐

با بچه 2ساله بوس لب میگیرن و فک میکنن خیلی باکلاسن...