2410
2553
عنوان

پری شدم تشک تختم خونی شد چن لکه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4090 بازدید | 80 پست
وسواس نشو عزیزم

تو لباسشویی بندازم روتختیو بد میشه؟؟؟؟اول باید دستی بشورم؟؟؟اخه چندشم میشه

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خون پریودی با خون جاهای دیگه فرقی نداره چرا خودتو اذیت میکنی الکی

خب من خون جاهای دیگه رم همینقد حساسم😂😂😂

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2720
حتما خون زیادی میاد اگه این راهو امتحان نکردی انجام بده امیدوارم نتیجه بده 

آره.ممنون

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 

وایی من پزیودام خیلی یهویی و وحشتناکه یبار رو تشک پدرم خوابیدم و کل تشکو به گند کشیدم😂 

یبارم از خواب بیدار شدم یهو حس کردم جیش کردم به خودم همش خون بود که شر شر میریخت 

فقط رفتم چپبیدم توی دستشویی مامانمم خونه نبود داداش بزرگم زمینو تمیز کرد فقط خداروشکر دم عید بود فرشا رو داده بودیم قالیشویی بشوره و سرامیکا کثیف شد 

ولی واقعا جزو بدترین خاطراتمه

از دل نرود هر انکه از دیده برفت
😂خیلی حساسی  منم از بس ملافه و پتو و لباس کثیف کردم که خدا میدونه  وسواسی هستم اما خودم ...

میشه همینجوری بندازم تو لباسشویی روتختی اینارو؟؟؟؟؟؟اخه با دست چندشم میشه

2714
وایی من پزیودام خیلی یهویی و وحشتناکه یبار رو تشک پدرم خوابیدم و کل تشکو به گند کشیدم😂  یبارم ...

خیلیییی بده

بنظرت میتونم همینجوری روتختیمو بندازم تو لباسشویی؟؟؟؟؟؟یا حتما باید اول با دست بشورم

خیلیییی بده بنظرت میتونم همینجوری روتختیمو بندازم تو لباسشویی؟؟؟؟؟؟یا حتما باید اول با دست بشورم

ببین اول اون قسمتو بگیر زیر اب سرد که لکش بره نمیخاد بش دست بزنی  بعد که لکش رفت بندازش ماشین

وایی من پزیودام خیلی یهویی و وحشتناکه یبار رو تشک پدرم خوابیدم و کل تشکو به گند کشیدم😂  یبارم ...

منم اینجوریم😐

تنها راه حل من،چهار دستوپا تا مقصد😑😥

چیزایی هم که لازم دارم ببرم باخودم میذارم داخل یقه،تو لباس😐

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
ببین اول اون قسمتو بگیر زیر اب سرد که لکش بره نمیخاد بش دست بزنی  بعد که لکش رفت بندازش ماشین

وای انداختم😢دیرگفتی😂

همون محدوده‌ رو سه بار آب بریز با پارچ بذار خشک خشک شه. دلت نمیاد زنگ بزن به مبل شور ها میان می‌شورن بگو نجس هست پاکش کنن 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
منم اینجوریم😐 تنها راه حل من،چهار دستوپا تا مقصد😑😥 چیزایی هم که لازم دارم ببرم باخودم میذارم دا ...

وای😂😂 خانواده دیگه شناخت کامل رو پریودم دارن دیگه میرم توی سرویس چن دیقه زیاد می ایستم خودشون میان میگن چیزی لازم داری ؟😂

خیلیییی بده بنظرت میتونم همینجوری روتختیمو بندازم تو لباسشویی؟؟؟؟؟؟یا حتما باید اول با دست بشورم

آخه چطور چندشت میشه دست بزنی وقتی خون خودته؟اگه لباس زیرت کثیف چه میکنی؟اصن نمیشه آدم چندشش بشه.چون بعضی اوقات یه شرایطی پیش میاد که....

2706