2733
2734
عنوان

به یه بچه۳ساله حسودی میکنم

1101 بازدید | 91 پست

خاهرهمسرمه وهمسرم بشدت دوستش داره خیلی زیادباهاشون تو یه خونه زندگی میکنم دیشب سرهمین دعوامون شد میگه تاوقتی خودم بچه دارنشم این بچه منه ازهمه چیزبیشتردوستش داره منم حسودیم میشه بشدت اصلن نمیخام دوستش داشته باشه بهش محبت کنه بدم میاد!

😑😑 

واه عجب ادمایی هستین

در تاريکی ظلمت تنها خداست که صدايت را می‌شنود من به معجزه ها اعتقاد دارم؛معجزه ها همون ادمایی هستن که وارد زندگیمون میشن و به ما کمک میکنن امید به اینده داشته باشیم(:😊🌷https://harfeto.timefriend.net/16270644931055

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همیشه از تهدید فرصت بساز

دوسش داره چون خواهرشه و اینکه کوچولعه شمام اون بچه رو دوس داشته باش محبت کن مطمئن باش موثره برا خودت

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
همیشه از تهدید فرصت بساز دوسش داره چون خواهرشه و اینکه کوچولعه شمام اون بچه رو دوس داشته باش محبت ک ...

منم خیلی دوسش دارم بهش محبت میکنم ولی اینکه همسرم خیلی بهش محبت میکنه طاقت نداره!

😑😑 

عزیزم باید برادر باشی تا بفهمی چقد خاهر کوچیکتر عزیزه واسه برادر

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی😌عاشــ❤ـقــتم negar😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤۱۴۰۱/۱۱/۲۴ بالاخره همو دیدیم😍بهترین روز زندگیم بود🥺😍💋

مادرشوهرت چندسالشه؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706