2733
2734

دلم زایمان میخواد ، ۳۶ هفته رو تکمیل کردم ، دارم وارد ۳۷ میشم ، خستم از بارداری😥😥

بچه الان دیگه کامله 

حالا جالبیش اینه ۳۰ هفته گفتن ریسک زایمان زود رس داری ، کلی امپول زدم‌

الان جا خوش کرده نمیاد ، بچه پررو لگد هم میزنه😑 بیا بیرون بینیم بابا

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوش بحالت التماس دعا انشالله ب وقتش ب خوبی بغل بگیریش

چرا خوش به حالم دقیقا؟؟؟ چقدر این واژه آزار دهنده ست !

شما چ میدونید من چی کشیدم ...

بابت دعاتم ممنون

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤
2728
ان شاءالله به سلامتی🥰 خیلی بانمک تعریف کردی قسمت همه منتظراان شاءالله ❤❤

خدا به همه ببخشه❤😘

چرا خوش به حالم دقیقا؟؟؟ چقدر این واژه آزار دهنده ست ! شما چ میدونید من چی کشیدم ... بابت دعاتم ...

واقعا

متنفرم از این کلمه. تا آدم ی چیز میگه همینو میگن. مگه میدونن آدم چی کشیده

عزیزم ان شاءالله به موقعش سالم بچتو بغل بگیریش 

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2738
سلام گلم درک میکنم واقعا خیلی سخته منم دوس دارم زود بگذره زایمان کنم از درد خلاص بشم و از دوری من و ...

میگذره 😍 ان شاءالله ساااالم باشه

واقعا متنفرم از این کلمه. تا آدم ی چیز میگه همینو میگن. مگه میدونن آدم چی کشیده عزیزم ان شاءالله ب ...

والا بخدا بخوام تعریف کنم چی کشیدم ، شمای مجازی اشکت در میاد سر صبح

نه زایمان زود خوب نیست بزار میوت خوب برسه 😄

کال دوس دارم😂

دقیقا بچهای۱۴۰۰ خیلی ناز دارن برای دنیا امدم من الان چهل هفتمه منم الان حاظر شدم برم زایشگاه د ...

۴۰ هفته؟؟😂 نی نیت حال میکنه اون تو 😂😂 بهش خوش میگذره لابد 

ان شاءالله سالم بغلش کنی کلی کیف کنی

والا بخدا بخوام تعریف کنم چی کشیدم ، شمای مجازی اشکت در میاد سر صبح

باور کن خودمم همینطور

چه دوره اقدامم که کلی طول کشید با کلی دارو و دکتر و پول و زجر و ‌‌‌...

چه دوره بارداری سختی که داشتم

چه حالاش که سه ماهه فقط دارم حرص میخوزم و خودم افسردگی گرفتم و قرص میخورم و اصلا لذت نمیبرم دلم میخاد بمیرم. بارداری برا دخترم دعا کن 

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2706