2410
2553

دلم زایمان میخواد ، ۳۶ هفته رو تکمیل کردم ، دارم وارد ۳۷ میشم ، خستم از بارداری😥😥

بچه الان دیگه کامله 

حالا جالبیش اینه ۳۰ هفته گفتن ریسک زایمان زود رس داری ، کلی امپول زدم‌

الان جا خوش کرده نمیاد ، بچه پررو لگد هم میزنه😑 بیا بیرون بینیم بابا

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش بحالت التماس دعا انشالله ب وقتش ب خوبی بغل بگیریش

چرا خوش به حالم دقیقا؟؟؟ چقدر این واژه آزار دهنده ست !

شما چ میدونید من چی کشیدم ...

بابت دعاتم ممنون

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤
2720
ان شاءالله به سلامتی🥰 خیلی بانمک تعریف کردی قسمت همه منتظراان شاءالله ❤❤

خدا به همه ببخشه❤😘

چرا خوش به حالم دقیقا؟؟؟ چقدر این واژه آزار دهنده ست ! شما چ میدونید من چی کشیدم ... بابت دعاتم ...

واقعا

متنفرم از این کلمه. تا آدم ی چیز میگه همینو میگن. مگه میدونن آدم چی کشیده

عزیزم ان شاءالله به موقعش سالم بچتو بغل بگیریش 

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2714
سلام گلم درک میکنم واقعا خیلی سخته منم دوس دارم زود بگذره زایمان کنم از درد خلاص بشم و از دوری من و ...

میگذره 😍 ان شاءالله ساااالم باشه

واقعا متنفرم از این کلمه. تا آدم ی چیز میگه همینو میگن. مگه میدونن آدم چی کشیده عزیزم ان شاءالله ب ...

والا بخدا بخوام تعریف کنم چی کشیدم ، شمای مجازی اشکت در میاد سر صبح

نه زایمان زود خوب نیست بزار میوت خوب برسه 😄

کال دوس دارم😂

دقیقا بچهای۱۴۰۰ خیلی ناز دارن برای دنیا امدم من الان چهل هفتمه منم الان حاظر شدم برم زایشگاه د ...

۴۰ هفته؟؟😂 نی نیت حال میکنه اون تو 😂😂 بهش خوش میگذره لابد 

ان شاءالله سالم بغلش کنی کلی کیف کنی

والا بخدا بخوام تعریف کنم چی کشیدم ، شمای مجازی اشکت در میاد سر صبح

باور کن خودمم همینطور

چه دوره اقدامم که کلی طول کشید با کلی دارو و دکتر و پول و زجر و ‌‌‌...

چه دوره بارداری سختی که داشتم

چه حالاش که سه ماهه فقط دارم حرص میخوزم و خودم افسردگی گرفتم و قرص میخورم و اصلا لذت نمیبرم دلم میخاد بمیرم. بارداری برا دخترم دعا کن 

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2706