2733
2734
عنوان

شوهرم بددل و حساسه

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 30 پست
گام اول اینه که از خانواده شوهرتون فاصله داشته باشی

موقعیتش نداریم البته میتونه ولی میگه تا الان صبر کردی یکم دیگه بکن یکم پول جمع کنیم همه ی زندگیمونو برای خرج درمان بچه باختیم الان رو هواییم

مامان یه کوچولوی مریض لطفا برای بهبود اوضاع زندگیم یه صلوات ممنونم کنید😔 
هزار جور بیماری داره سندروم واردنبرگ ناشنوا اوتیسم کند ذهن

😭😭😭😭😭😭😔😔😔

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی‌بگم عزیزم بد دلی درمان نداره بلکه بدترم میشه با بالا رفتن سن.خدا رحم کنه بهت.علایقتو تغییر بده عز ...

فعلا که مجبورا هر طوری اینا میخوان میگردم😔

موقعیتش نداریم البته میتونه ولی میگه تا الان صبر کردی یکم دیگه بکن یکم پول جمع کنیم همه ی زندگیمونو ...

پسرها تا مستقل نشن همینن،مگر اینکه شخصیت مستقل داشته باشه و تصمیمات جدا بگیره

2731
هیچی دیگ . یا برید پیش مشاور یا کلا بیخیال شو . مشاورم راه قطعی نیس چون ۵ سال دیگ عادتش شده 

تو فکر کن یک درصد مشکلشو قبول کنه میگه تو شوهری میخوای لخت بگردونتت

پسرها تا مستقل نشن همینن،مگر اینکه شخصیت مستقل داشته باشه و تصمیمات جدا بگیره

آخه این جدا بشو نیست هم پول نداره هم عادت کرده به راحت بودن از یه طرفم وابسته پدر مادرشه

2738
آخه این جدا بشو نیست هم پول نداره هم عادت کرده به راحت بودن از یه طرفم وابسته پدر مادرشه

پس باید تحمل کنی یا اینکه انقدر رو شخصیتش کار کنی تا قدرت تفکر مستقل و نه گفتن رو پیدا کنه

پس باید تحمل کنی یا اینکه انقدر رو شخصیتش کار کنی تا قدرت تفکر مستقل و نه گفتن رو پیدا کنه

کار کردم ولی آنچنان نتیجه نداده ولی از اوایل ازدواج خیلی بهتر شده اوایل حتی نمیزاشتی با دختری فامیلمونم حرف بزنم

هیچی بخدا من یه دختربچه چشم و گوش بسته بودم یازده سال ازم بزرگتر بود با یه عقد نا موفق خیلی محدودم کرد بعد ازدواج ازدواجمونم کاملا سنتی بود

بیخیال شو دیره برا به این چیزا فک کردن 

آخه هر چی سنم میره بالاتر بیشتر میفهمم که چقدر اذیتم کرده عذاب داده تحملش برام سخت میشه الان بیست و چهار سالمه چرا نباید تو پوششم خودم نقش داشته باشم حتی خوشش نمیاد از فامیل کسی بیاد خونمون خیلی احساس تنهایی دارم 

اطمینانش از خودت ببر بالا

با غیرتش کنار بیای ،مثلا با چادر برو (حالا اگه مانتو نباشه اتفاقی نمیفته،مثل خیلی ها)

یا مثلا برا خرید لباس با رفیقت برو تا خیالش راحت باشه

(یه مقدار  کم نامتعادله)

زمان بره  ولی قابل حله

هوالشافی

یه سر پیش پزشک متخصص سنتی برید شاید دردای بچه تون کمتر شد،دکتر افراسیابیانی و کرد افشاری و...تهران خوبن(البته از مریضی فرزندتون اطلاع ندارم ،زنگ بزنید اگر گفتند بیاید برید...) 

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
2706