2703
2553
عنوان

از وقتی فک وفامیل نامزد سابقمو

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 22 پست
چرا کنجکاوی میکنن

احتمالا جزئیات جداییتون رو نمیدونن میخوام سر حرف باز بشه که جواب سوالاتشون رو بفهمن بعد باخوشحالی برن همه جا رو پر کنن.ادم فضول فضوله دیگرررررررر

اینقد خوشم میاد میبینم کسی از زندگی غلط میاد بیرون.افرین بهت خیلی قوی هستی.بدم میاد ازینا ک هی تحمل میکنن.به تو میگن ادم باشخصیت ک برای خودش ارزش قائله

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا جزئیات جداییتون رو نمیدونن میخوام سر حرف باز بشه که جواب سوالاتشون رو بفهمن بعد باخوشحالی بر ...

من هیچی نگفتم .اصلا نگفتم جدا شدیم عیدو تبریک گفت تشکر کردم وبای.نامزدم منو بلاک کرده بود حالا از بلاک دراورده .منظورشون چیه از این کارا

2456
چهار سال وقتمو حروم کردم 

فدای سرت.از حالا تا اخر عمرت راحتی.انشالله ادم درست بیاد سمتت.این تحفه هارم جوابشونو نده.شمارشونم بپاک

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2714