2726
عنوان

از وقتی فک وفامیل نامزد سابقمو

438 بازدید | 22 پست

بلاک کردم خیلی خوشحالم.خواهراش به من توهین کرده بودن نامزد جلو من اونارو ضایع نکرد ولی منو جلوی اونا ضایع کرد البته اونا تحریکش کردن منم عقده شده بود برام حالا که تمام کردم همشونو بلاک کردم ایا کار خوبیه بیادبانه نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از دیشبه از نظر روحی حالم بهتر شده زنگ میزدن فضولی .ما بیست روزه تمام کردیم یکیشون زنگ زده عیدو تبری ...

اگر رابطتت با نامزدت کاملا بهم ریختس و قصد برگشت نداری کلا بلاک کن و جواب زنگ هم نده.بعضیا زیادی کنجکاون.

بسیار بیشتر از ده سال هست که از همسر اولم جدا شدم .. هنوز با خیلی از اقوامشون ارتباط دارم .. کات کرد ...

اقوامش دخالت کردن من همه اونایی که دخالت کردن وسه تن بودنو بلاک کردم خ که زنگ زد جوابشو دادم ولی بقیه رو بلاکیدم

نه خودت و ارامشت مهم ترید .بی احترامی هم باشه فدا سرت بلاک کن بره 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706