2726
عنوان

ازدواج با عقل بهتره یا قلب؟

717 بازدید | 16 پست

بنظر خودم بستگی داره، واقعا ادم احساسی بودن وتصمیم عقلانی گرفتن سخته 

نمیدونم چیکار کنم بنظرتون عقل بهتره یا قلب 

شاید واستون پیش اومده باشه که داخل یه موضوعی گیر کردی ولی نتونی ونخوای توضیح بدی هرچی هم دنبال چاره میگردی پیدا نمیکنی 

با فکر زیاد هم بجایی نمیرسی 

نمیدوتم واقعا دیگه چیکار کنم که یه تصمیم درست بگیرم 

نظر شما چیه؟ 

لطفا حرفی نزنید که کسی ناراحت بشه❤️ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول چشماتو باز کن با عقل تصمیم بگیر همه جوانبو بسنج بعد با عشق ازدواج کن ،عزیزم من کسی هستم ک چشمامو بستم و با عشق ازدواج کردم و چندان راضی نیستم 

ی چیز دیگ هم بگم اول ببین توانایی ازدواج داری؟ توانایی پذیرفتن مسولیت، اینکه با هر حرفی دلخور نشی ،اینکه یکسره حرف بشنوی (همه ادما اینجور نیستن که تیکه بندازن ) ولی معمولا ی چیزی میگن،باید بتونی ی گوشتو در کنی یکی دروازه ،طرفتو خوب بشناس اگر خواستی ازدواج کنی حتما بخواه یک دوره نامزدی ۳تا۶ماهه بزارن با محرمیت فقط مواظب باش دلبسته نشی و در حد رفت و امد باشه برو با خودشو خانوادش معاشرت کن خانواده خیلی مهمه ،ببین طرفت هیز و هول دختر مختر نباشه اهل فوش و توهین نباشه ،کاری باشه ،متدین باشه دیگ فعلا یادم نمیاد همینا 

2728

فقط عقل

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم

چ باعقل چ باقلب ممکنه پشیمون بشی ولی اگه به حرف قلبت گوش ندی حسرتش تاابدتودلت میمونه برای همین بایدباقلب ازدواج کنی وبقیشوبسپاری ب دست خدا

برای من زندگی بدون عشق خیلی خیلی سختتراززندگیه ک باقلبم انتخاب غلط کرده باشم بقیه رونمیدونم نظر من اینه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
اول چشماتو باز کن با عقل تصمیم بگیر همه جوانبو بسنج بعد با عشق ازدواج کن ،عزیزم من کسی هستم ک چشمامو ...

مرسی که واسم کامل توضیح دادی 

راستش احساس میکنم به کسی دلبسته شدم که فکر نکنم آینده ایی باهاش دارم 

چندبار هم خواستم ازدواج کنم ولی احساس میکنم نمیشه احساس میکنم قراره زندگیم با ازدواج تموم بشه 

همش سمت ادمای بد کشیده میشم اونایی که منو میخوان من نمیخوامشون اونایی که من میخوامشون منو نمیخوان واقعا گیجم بیشتر توضیح بدم زیاد میشه

چ باعقل چ باقلب ممکنه پشیمون بشی ولی اگه به حرف قلبت گوش ندی حسرتش تاابدتودلت میمونه برای همین بایدب ...

آره ولی واسه منی که داخل تصمیم گیری خیلی ضعیفم وباید از دیگران کمک بگیرم وهمیشه با احساس تصمیم گرفتم وهمیشه شکست خوردم نمیدونم اندفعه چیکار کنم میترسم فرست ها از دست بره 

بیشتر عقل یکمی هم دل 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
آره ولی واسه منی که داخل تصمیم گیری خیلی ضعیفم وباید از دیگران کمک بگیرم وهمیشه با احساس تصمیم گرفتم ...

اره دوراهی سختیه قبول دارم ولی اگه احساس کردی ازته دل عاشق کسی شدی ازاین عشقای الکی وزودگذرنه ها عشق واقعی کوتاه نیا

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

ازدواج موضوع احساسیه وبنابراین نمیشه بامنطق ازدواج کرد ولی از طرفی هم نمیشه منطق روبه طور صددرصد کنار گذاشت ولی بنظرم 80 درصد با احساس باید باشه چون غیراز این خیلی زود دلزدگی بوجود میاد

اره دوراهی سختیه قبول دارم ولی اگه احساس کردی ازته دل عاشق کسی شدی ازاین عشقای الکی وزودگذرنه ها عشق ...

نمیشه دیگه راهش نیست 

به اجبار باید دل کند بسختی دارم کم کم فراموش میکنم 

قبلا یبار کردم ولی باز یه اتفاق باعث یاد اوری شد و بهم ریخت دوباره سیع میکنم فراموش کنم 

تو با عشق ازدواج کردی؟ 

2706