2737
2734
عنوان

کیا مثل من دلتنگن

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سنت که بالا نیست من 38 سالمه مجردم خدا بزرگه فکر مثبت کن منم تنهام غصه نخور خدا بزرگه 

عزیزم خب چکار کنم 

شما قبلا ازدواج کردید؟

بخدا آدم نیاز داره ی مرد واقعی ک دوستت داشته باشه کنارت باشه

2728
منم همینو گفتم دیگ :/ سنت بالا نیس :/ 

خب من مطلقه ام چطور سنم بالا نیست 

چکار کنم بخدا دلم گرفته خیلی مسخره ام نکنید ولی خب چکار کنم دلمم تنگه کسیه بیشتر بخاطر شکست عشقیه فکر کنم ک اینطوری شدم 

من 19سالگی ازدواج کردم طلاق گرفتم😔

پس دیدی موفقیت تو ازدواج ب کم سن بودن نیس؛ گاهی برا یکی تو رنج سنی بالاتر شرایط خیلی بهتری پیش میاد تا سن کم.

سن الانت اصلا زیاد نیس؛ دوسداری باکسی اشنا شی تو جامعه باش سرکار برو ک حداقل با ادمای جدید اشناشی

عزیزم خب چکار کنم  شما قبلا ازدواج کردید؟ بخدا آدم نیاز داره ی مرد واقعی ک دوستت داشته باشه ک ...

درسته ولی یه مرد خوب مهم خوشبخت شدنه اگه عجله کنی یه هو یه بخت بد گیرت میاد دیگه خیلی بد میشه صبر کن خدا بزرگه

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم
2738
عجله نکن انشالله یه بخت خوب نصیبت میشه

عجله ندارم میترسم الکی انتخاب کنم 

باید بتونم ب خودم برسم 

خودم ک نمیتونم دنبال شوهر بگردم 

خیلی ها میگن تو اینستا دوست میشن قرار میزارن ازدواج میکنن ولی همه ک اینطوری پیش نمیاد 

نمیدونم بخدا چکار کنم 

درسته ولی یه مرد خوب مهم خوشبخت شدنه اگه عجله کنی یه هو یه بخت بد گیرت میاد دیگه خیلی بد میشه صبر کن ...

باشه صبر ک میکنم 

الان دلم بد جور گرفته 

مامان و بابام کرونا گرفتن 

هیچ کس نمیاد خونمون خواهر برادرام نمیان فقط زنگ میزنن 

من تو خونه پیششونم خدا خفظشون کنه 

واقعا فهمیدم اگه مریض بشم هیچ کدومشون به فکرم نمیشن 

همه مشغول خودشونن کسی نمیاد منو دکتر ببره خدا منو محتاج نکنه 

خب من مطلقه ام چطور سنم بالا نیست  چکار کنم بخدا دلم گرفته خیلی مسخره ام نکنید ولی خب چکار کنم ...

ن مسخرع نکردم ولی ارزوت ازدواج نباشع😐✌تلاش کن ب چیزایی ک دوس داری برسی زندگیو توی ازدواج خلاصع نکن

من فقط ۱۵ سالمع دارم اینارو بت میگم شاید از نظرشما سنم کمه واسه این حرف ولی واقعیته😐💋

۱۵ سالمه :)مَن‌فَقَط‌ناظِرعِ‌ناطِقِ‌نُطقِ‌نُقاط ِ‌مُبهَم‌مَناطِقِ‌مَغزِمم...(:!
باشه صبر ک میکنم  الان دلم بد جور گرفته  مامان و بابام کرونا گرفتن  هیچ کس نمیاد خ ...

غصه نخور گلم ما هم خدا داریم توکل کنیم به خدا 

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم
2706