2410
2553
عنوان

کیا مثل من دلتنگن

893 بازدید | 109 پست

بخدا نمیدونم چکار کنم احساس میکنم خدا منو دوستم نداره 

خیلی خستم از تنهایی حالم از تنهایی و این ک کسی منو دوستم نداره بهم میخوره 

همه بهم ترحم میکنن حتی مادرم میگه خدا ی شوهر خوب بهت بده 

من چند ساله طلاق گرفتم و اومدم خونه بابام 

اصلا ی حس بدی دارم مگه من چیم کم تر از بقیه هست چرا آخه زندگی من اینطوری شد 

من دلم میخواد خوشبخت بشم دیگه سنم رفته بالا شده 29سالم ی روان شناسی میگفت شانس ازدواج کسی ک سنش بالاست خیلی کم تر از کسیه ک سنش پایینه 

خیلی ناراحتم از وضعیتم اصلا حوصله ام تو خونه سر میره خیلی 

نمیدونم چکار کنم 

خستم فقط خستم دوستایی ک داشتم بعد از طلاق همشون با یآدم درست اسنا شدن و ازدواج کردن

الان دوست داری ازدواج کنی یا ترسیده شدی از ازدواج 😐

کاربراقام ب هیچ عنوان درخاست دوستی ندین ممنونم...روزگارم رو اگریک روز نقاشی کنم یک قفس باخاطرات یک قناری میکشم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

سنت که بالا نیست من 38 سالمه مجردم خدا بزرگه فکر مثبت کن منم تنهام غصه نخور خدا بزرگه 

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم

عجله نکن انشالله یه بخت خوب نصیبت میشه

خیلی از مادرا به نوزادشون اب قند میدن چون پول تهیه شیر ندارن و خیلی بیماری ها میگیرند تورو خدا بهشون کمک کنید🙁اهداعضو رو تبلیغ کنید.استرس عامل همه بیماریهاست. به تغذیتون اهمیت بدید.عامل اصلی دیالیز فشار و قند بالاست حتما کنترلش کنید. اشغال تو طبیعت نریزیم. قضاوت و غیبت و تکبر هم از زندگیمون حذف کنیم
ن الکی😐😂 خب ببین متنشو گفتع شانس ازدواج کم سن ها بیشتره از منه...😐خودمم زیاد نفمیدم البتع :/

اها ببخشید متوجه نشدم دیشب شبکار بودم الان گیجم😐😢

کاربراقام ب هیچ عنوان درخاست دوستی ندین ممنونم...روزگارم رو اگریک روز نقاشی کنم یک قفس باخاطرات یک قناری میکشم...
2706