2410
2553
عنوان

اگه نی نی یارو صدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 117 پست
خب به همین راحتی داره بیشتر و بیشتر قبح فحشا و منکر رو میریزه اصلا حرفتون قابل توجیه نیست  

به خاطر یه تاپیک؟

حرف شما هم قابل توجیه نیست

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری میشد😕😕بکارتشو میخواست بدوزه و بچه رو بندازه؟

ببین اصن تاپیک خالی بندی بود 

چون طرف در عرض یکماه باردار شده بود کات کرده بود و فردا ازمایش خون داشت با خاستگارش 

اما بیانش خیلی بد بود 

تو تاپیکش از رابطه بایکی دیگه و باردار شدن با افتخار حرف زد  از پنهون کاری حرف زد  اسم قرص سقط اورد 

خداییش ما خانوما بفهمیم شوهرمون ی همچین موضوعی رو ازمون پنهون کرده واکنشمون چیه؟

2720
نظرا بخوره تو سرشون اگه داداش خودشونم بود اجازه میدادن یه فاحشه زندگیشو به لجن بکشه

حالا با ترکیدن تاپیک 

اون خانوم از ازدواجش منصرف میشه؟

دوستان عزیزم 

چیزی بوده که تموم شده و رفته 

و اون فرد هم تاپيک نامناسبش تعطیل شد 

ولی واقعا این چنین چیزا جاش اینجا نیست اینجا افراد کم سن هم هست شاید عقلشون مثل بقیه نباشه و کار اون خانم یه کار خوب بدونن و...

واقعا نمیدونم چرا بعضیا طرفداری ایشون میکنن

شما به عنوان یک مادر یا خواهر راضی هستین این خانم همسر پسر یا برادرتون شه؟! نمیخوام به کارشون اشاره کنم منظورم پنهان کاریشون از فردی که در شروف ازدواج هستن باهاش

اونایی که ادعا روشن فکری دارن بنظرم بجای دعوا و تخریب شخصیت همدیگه 

اون فرد نصیحت میکردین که حداقل به اون بنده خدا بگه 

نه خودش نه اون فرد بدبخت نکنه 

خدا رو چه دیدی شاید با گفتن شرایطشون بازم خواستار ازدواج با ایشون بودن 

هر چی بوده دیگه تموم شد بهترا دربارش حرف نزنیم😁🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️👋🏻

به خودم قول دادم همیشه زندگی کردنم طوری باشه که خیلیا‌ آرزو کنن ای کاش باهام بهتر رفتار میکردن و میتونستن دوباره کنارم باشن.😊 لحظات سخت زندگیم بهم یاد داد حتی بهترین آدم زندگیت جوری بهت خنجر میزنه که خودت ندونی از کجا خوردی😇می‌بخشمشون اما فراموش نمیکنم ، جواب همه حرف ها ، کارا ، غیبت ها و.... می‌سپارم به خدا مطمئنم خدا جواب اشک های مادرم ازشون میگیره.😇🤍میشه برای رسیدن به هدفم یه صلوات بفرستین🥲🙏🏻[ ای بنده !شك نکن که خدا بهترین یآوره ^^🤍🌿] 
2714
به خاطر یه تاپیک؟ حرف شما هم قابل توجیه نیست

ببین عزیزم فکر کن بین هممممممه ی ادمای سایت فقط ی دختر فقط ی دختر نوجوون بیاد تاپیکو بخونه اسم قرص سقطو یاد بگیره و با خودش بگه من با دوست پسرام...میکنم(الانم ک پسرا کلا دنبال... هستن دختره ام اگه بخاطر ترس از بارداری و این چیزا قبول نکنه ) نهایت باردار میشم ک این قرصه هست بعدش میرم بک... ترمیم میکنم بعدم ب شوهر آیندم نمیگم آب از آبم تکون نمیخوره میگم فقط یک درصد 

بهرحال ببخشید عزیزم 

روز همگی بخیر

به درک که میشه یا نمیشه ولی شک نکن کارما کار خودشو خوب بلده

به هر حال کسی که تصمیمشو گرفته رو نمیشه با حرفو این چیزا منصرف کرد 

شاید بقیه هم اینکارو بکنن 

ولی ما ندونیم چون حرفی نمیزنن در موردش 

و کاری هم نمیتونیم بکنیم

ببین عزیزم فکر کن بین هممممممه ی ادمای سایت فقط ی دختر فقط ی دختر نوجوون بیاد تاپیکو بخونه اسم قرص س ...

خب اونی که تو این سایت اومده میتونه با یه سرچ ساده 

خیلی چیزا رو بدونه

کار خوبی کردی عزیزم.

ترویج گناهه!اسم قرص هم گفت تازه

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
بازم میگم نرود میخ آهنین در سنگ .....‌کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده ...

قطعا بحث کردن نه افکار کسی رو تغییر میده 

نه سبک زندگی کسیو 

پس به اینکارتون ادامه بدید

هر چند که تاثیری نداره

2706