2733
2734
عنوان

اگه نی نی یارو صدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 117 پست
طرز فکر مردم ب درد کسی نمیخوره این سایت برای شناخت طرز فکر مردم نیست ی دور توضیحات سایتو مطالعه کنید

اگه به توضیحات سایت باشه خیلیا باید از این سایت برن

تو این سایت همه جور چیزی گفتن تا الان 

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
همه چی واضح بود ادم تا زمانی که همه چی حتمی نشده که نمیره با یکی رابطه برقرار کنه بعدم گناه بزرگتر ح ...

من صفحات اول بودم😒همیشه این کارو میکنن بزارن تموم بشه بعد بترکونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدافعش نیستم چرا نزاشتین ببینیم چی به چیه😒😒😒

دیر رسیدی 

چون دیر رسیدی دلیل نمیشه نترکه و نی نی یارو صدا نکنیم 

هرچند تاپیک ب کل دروغ بود 

ولی همون مطرح کردنشم چندش بود 

2728

این یک چیزیه که تو فرهنگ ما جا افتاده پاکی و نجابت یک زن به باکره بودنشه نمیگم مردا کار خوبی میکنن که با همه جور دختری میگردن بعدم افتاب مهتاب ندیده میخوان ولی خب معیار اصلی همینه 

روشن فکر بازی درنیارین که پاکی نجابت یه زن به باکره بودن نیس

خب اون خانوم که سوال داشت  هر کسی یه دلیلی برای تاپیک زدن و گفتنش داره معمولا کسی الکی در مور ...

عزیزم چرا داری خودتو گول میزنی میدونی فحشا چیه میدونی زنا چیه میفهمی جار زدنش یعنی چی اون اگه حق داره موضوع رو به پدر و مادرش بگه نه اینجا که از هر نوع ادمی که فکرشن نمیکنی نشستن مطالب رو میخونن .اندکی تفکر 😐

نیت شما درست استارتر عزیز 

ولی مث این میمونه که ما با بچه هامون خیلی محترمانه صحبت میکنیم و نمیزاریم هیچ فحشی یاد بگیرن ولی تا پاشون گذاشتن توو جامعه اولین چیزی که یاد میگیرن فحشه 

بعدش هم دوست عزیز نوجوونای الان از من و شما بهتر اطلاعات دارن 

و در آخر اون عزیزی که به مشکل خورده شاید تنها دسترسیش به این سایت بوده با کسی نمیتونسته حرف بزنه اون بنده خدا هم که فقط پرسید توو تست آزمایش خون معلوم میشه باردارم یا خیر 

بقیه خیلی کنجکاو بودن سوال پیچش کردن وگرنه موضوع اصلی چیزه دیگه ایی بود

2738
من کلی تایپ کردم که جواب یه نفرو بدم بعد دیدم  نوشته این مبحث تعطیل شده است

همیشه همین کارو میکنن الانم میگیم چزا ترکوندین صفات خودشونو به ادم نسبت میدن😒😒😒انگار من دارم از اون طرفداری میکنم بحث اینه چرا نمیزارید همه چیو بگن تموم بشه بعد بترکونید بعدشم دیگه این چیزا تو ایران یه جورایی زیاده و با این تاپیک چیزی نمیشدچون اندازه کافی فساد هس

اگه به توضیحات سایت باشه خیلیا باید از این سایت برن تو این سایت همه جور چیزی گفتن تا الان 

و بعدش هم ترکیدن 

هرچیزی جای خودش رو داره این سایت جای این چیزا نیست 

همونطور ک جای عکسو مطلب ترسناک و (مذهبی های افراطی و سیاست و این چیزا نیست 

فقطم بخاطر اینه ک جنگ ب پا نشه)

طرف رسما قرص سقط معرفی کرد تو اون تاپیک 

ولی شما با این مدل حرف زدنتون قطعا تو دلین

😂🤭

به خودم قول دادم همیشه زندگی کردنم طوری باشه که خیلیا‌ آرزو کنن ای کاش باهام بهتر رفتار میکردن و میتونستن دوباره کنارم باشن.😊 لحظات سخت زندگیم بهم یاد داد حتی بهترین آدم زندگیت جوری بهت خنجر میزنه که خودت ندونی از کجا خوردی😇می‌بخشمشون اما فراموش نمیکنم ، جواب همه حرف ها ، کارا ، غیبت ها و.... می‌سپارم به خدا مطمئنم خدا جواب اشک های مادرم ازشون میگیره.😇🤍میشه برای رسیدن به هدفم یه صلوات بفرستین🥲🙏🏻[ ای بنده !شك نکن که خدا بهترین یآوره ^^🤍🌿] 
همیشه همین کارو میکنن الانم میگیم چزا ترکوندین صفات خودشونو به ادم نسبت میدن😒😒😒انگار من دارم از ا ...

عزیزم اینو مطمئن باش این مدل تاپیکا ک منشوریه و مشکل اخلاقی داره هرگز تموم بشو نیست 

دو دقیقه ای رفت تو پربازدید توقع داری تموم بشه؟؟!!!!

2706