2737
2734
عنوان

اگه نی نی یارو صدا کردم

679 بازدید | 117 پست

فقط بخاطر اینه ک حس کردم این مطالب میتونه باعث بشه خیلی از کابرای خاموشی ک میتونن بچه باشن آقا باشن و خانومای کم تجربه و کم سنو سال باشن بیان بخونن و نتیجش بعده ها روی بچه های خودمون بروز کنه و تاپیکای خیانتی ک خانوما از شوهراشون میبینن بیشتر و بیشتر بشه 

اینجا سایت عمومیه و ایران هنوز جنبه پذیرش این چیزارو نداره متاسفانه 

وگرنه من ن مذهبیم ن خودشیرین 

معذرت میخوام از همگی

دقیقا 

تا نی نی یار رو تگ میکنیم با هجوم کاربران مواجه میشیم 

بارها بهم گفتن عقده ای ، مهدکودکی و ..

ولی مهم نیس

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اولا که بازدیدش کلا زیاد بود و دیگه خیلیا دیدن 

بعدشم خیلی بده که یکی سوال داره سریع نی نی یارو تگ میکنید اگه مشکلی دارید تو اون تاپیکا نرید

ما نمیتونیم جلوی همه چیزو بگیریم

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
اولا که بازدیدش کلا زیاد بود و دیگه خیلیا دیدن  بعدشم خیلی بده که یکی سوال داره سریع نی نی یار ...

عادت دارن همه جا سرک بکشن مشکل مردمه اومدن تاپیک زدن. سریع میرن مدیرشونو صدا میکنن جایزه کاپ طلایی بدن بهشون

که چی:/ مردم روزی هزار بار اینارو دارن با چشمشون میبینن و تجربه میکنن 

ولی دلیل نمیشه کسی که این کارهای قبیح رو انجام داده بیاد تایپیک بزنه و نظر خواهی کنه بعدم اگه نظرات باب میلش نبود شروع کنه یه چرت و پرت که کار زشتشو توجیه کنه

من تازه تا صفحه ۱۰ ۱۱خونده بودم و کرک و پرم ریخته بود میذاشتی کامل بخونم الان موندم تو خماری 🙁

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706