1874
2106
عنوان

اگه نی نی یارو صدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 117 پست
نظرا بخوره تو سرشون اگه داداش خودشونم بود اجازه میدادن یه فاحشه زندگیشو به لجن بکشه

حالا با ترکیدن تاپیک 

اون خانوم از ازدواجش منصرف میشه؟

خانم ها از چیزی که فکر میکنید خیلی قوی ترن                          مخالف با در نظر نگرفتن قدرت و توانایی خانم ها

دوستان عزیزم 

چیزی بوده که تموم شده و رفته 

و اون فرد هم تاپيک نامناسبش تعطیل شد 

ولی واقعا این چنین چیزا جاش اینجا نیست اینجا افراد کم سن هم هست شاید عقلشون مثل بقیه نباشه و کار اون خانم یه کار خوب بدونن و...

واقعا نمیدونم چرا بعضیا طرفداری ایشون میکنن

شما به عنوان یک مادر یا خواهر راضی هستین این خانم همسر پسر یا برادرتون شه؟! نمیخوام به کارشون اشاره کنم منظورم پنهان کاریشون از فردی که در شروف ازدواج هستن باهاش

اونایی که ادعا روشن فکری دارن بنظرم بجای دعوا و تخریب شخصیت همدیگه 

اون فرد نصیحت میکردین که حداقل به اون بنده خدا بگه 

نه خودش نه اون فرد بدبخت نکنه 

خدا رو چه دیدی شاید با گفتن شرایطشون بازم خواستار ازدواج با ایشون بودن 

هر چی بوده دیگه تموم شد بهترا دربارش حرف نزنیم😁🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️👋🏻

[ ای بنده !شك نکن که خدا بهترین یآوره ^^🤍🌿]

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود

این همه چیز هست 

یه تاپیک چه تاثیری میتونه بذاره آخه

خانم ها از چیزی که فکر میکنید خیلی قوی ترن                          مخالف با در نظر نگرفتن قدرت و توانایی خانم ها
به خاطر یه تاپیک؟ حرف شما هم قابل توجیه نیست

ببین عزیزم فکر کن بین هممممممه ی ادمای سایت فقط ی دختر فقط ی دختر نوجوون بیاد تاپیکو بخونه اسم قرص سقطو یاد بگیره و با خودش بگه من با دوست پسرام...میکنم(الانم ک پسرا کلا دنبال... هستن دختره ام اگه بخاطر ترس از بارداری و این چیزا قبول نکنه ) نهایت باردار میشم ک این قرصه هست بعدش میرم بک... ترمیم میکنم بعدم ب شوهر آیندم نمیگم آب از آبم تکون نمیخوره میگم فقط یک درصد 

بهرحال ببخشید عزیزم 

روز همگی بخیر

2124
به درک که میشه یا نمیشه ولی شک نکن کارما کار خودشو خوب بلده

به هر حال کسی که تصمیمشو گرفته رو نمیشه با حرفو این چیزا منصرف کرد 

شاید بقیه هم اینکارو بکنن 

ولی ما ندونیم چون حرفی نمیزنن در موردش 

و کاری هم نمیتونیم بکنیم

ببین عزیزم فکر کن بین هممممممه ی ادمای سایت فقط ی دختر فقط ی دختر نوجوون بیاد تاپیکو بخونه اسم قرص س ...

خب اونی که تو این سایت اومده میتونه با یه سرچ ساده 

خیلی چیزا رو بدونه

کار خوبی کردی عزیزم.

ترویج گناهه!اسم قرص هم گفت تازه

{‌‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  گاهی باید دستتو بزاری زیر چونه تو‌ کارای بقیه رو‌نگاه کنی به دروغاشون، قضاوت کردناشون،بهونه هاشون، نه تایید کنی نه مخالفت،فقط خوب یادت نگه داری (:قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره ...
بازم میگم نرود میخ آهنین در سنگ .....‌کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده ...

قطعا بحث کردن نه افکار کسی رو تغییر میده 

نه سبک زندگی کسیو 

پس به اینکارتون ادامه بدید

هر چند که تاثیری نداره

2050
به هر حال کسی که تصمیمشو گرفته رو نمیشه با حرفو این چیزا منصرف کرد  شاید بقیه هم اینکارو بکنن& ...

من بحثم فقط سر اینه که چرا  ازش حمایتت میکنین رابطه ی نامشروع داشته باردارشده سقط کرده جایزه شم باید یه شوهر بیچاره باشه که تا گردن رفته زیر گل و خودش خبر نداره اونم فقط در مرحله ی خواستگاری😂واقعا جای تاسف داره حیرونم چی بگم🤗

من بحثم فقط سر اینه که چرا  ازش حمایتت میکنین رابطه ی نامشروع داشته باردارشده سقط کرده جایزه شم ...

من حمایت نکردم 

فقط میگم ما که نمیتونیم کسیو تغییر بدیم اذیتش هم نکنیم

خب اونی که تو این سایت اومده میتونه با یه سرچ ساده  خیلی چیزا رو بدونه

ینی چی؟ بذاریم هرکس هرکاری میخواد کنه؟ هرچیزی میخواد بگه؟ چون ده تا هست بذاریم بشه صدتا؟ 

شما خودت چون مردا خیانت میکنن حاضری شوهرت هم ب تبع اونا خیانت کنه؟ اگه ببینی ده نفر زن دوم دارن حاضری یازدهمی خدای نکرده شوهرت باشه؟ 

چون تو شهر ما پنجاه نفر فاحشه هستن باید پنجاه و یکومیش من باشم؟ 

ما نمیخوایم کسی رو مجاب کنیم و جلوشو بگیریم فقط باید ب هنجارها و محیط عمومی احترام بذاریم 

اگه مجازی فاسده سعی کنیم نذاریم فاسد تر بشه 

قطعا بیست تا دزد تو ی شهر بهتر از سی تا دزده 

نمیشه اون بیست تا دزد رو مجاب کرد اما میشه سعی کرد دیگه از این بدتر نشه

به هر حال کسی که تصمیمشو گرفته رو نمیشه با حرفو این چیزا منصرف کرد  شاید بقیه هم اینکارو بکنن& ...

حالا میدونیم و منصرفش میکنیم چون وظیفه ی شرعی داریم چون بچه هامون قراره تو این مملکت بزرگ بشن چون مسلمانیم چون تکلیفمون مشخصه همین سکوت همه گیر باعث شده تا دوروبرمون پر شه از خیانت و کثافت و لجن که نه فقط اون فرد بلکه اطرافیانشم آلوده میشن ..امر به معروف که بازارش کساده حداقل نهی از منکر که میتونیم بکنیم 

انشالله خدا خودش دختر و پسرامونا حفط کنه  من به عنوان مادر یه پسر خیلی نگران شدم  انشاال ...

من خودم بچه ندارم هنوز 

اما دق میکنم وقتی ب اینده بچم فکر میکنم ک قراره کجا و باکی بزرگ بشه و چی ب سرش بیاد 

بخدا بچه ها خیلی گناه دارن 😭 همشون معصومن ولی مجازی و محیط بد نابودشون میکنه

من خودم بچه ندارم هنوز  اما دق میکنم وقتی ب اینده بچم فکر میکنم ک قراره کجا و باکی بزرگ بشه و ...

من پسرم ۱۵ سالشه یه لحظه فکر کردم که خدای نکرده در آینده کسی یه همچین خیانتی به بچم بکنه سرم سوت  کشید

2051