2737
2734

مدل هاش فرق داره 

شوهرم با تب شروع شد و بعد چند روز استفراغ داشت و میترسید چیزی بخوره

من سرفه داشتم ولی استفراغ و حالت تهوع نداشتم اون موقعه ک گرفتم با اینکه حامله هم بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدل هاش فرق داره  شوهرم با تب شروع شد و بعد چند روز استفراغ داشت و میترسید چیزی بخوره من سرفه ...

خب چیکار کرد شوهرت؟ببخشید من انقدر بالا آوردم زد آبه میارم قرص نخوردن؟

🤍
2731
خب چیکار کرد شوهرت؟ببخشید من انقدر بالا آوردم زد آبه میارم قرص نخوردن؟

قرص اونو نمیدونم 

ولی واسه معده و حالت تهوع من فاموتیدین و قرص ب۶  و  قرص های دیگه خوبه.... 

برو دکتر تا بهت بگه‌ چکار کنی😑

قرص اونو نمیدونم  ولی واسه معده و حالت تهوع من فاموتیدین و قرص ب۶  و  قرص های دیگه خ ...

فاموتیدین دارم میخورم دکتر رفتم امروز اینجوری شدم حالم بده گفتم آروم شم تا فردا برم دکتر

🤍
سرم زدم امروز اینجوری شدم 

دکتر قرص نداد بهت من مامان و پدر بزرگم کرونا گرفتم باوجود اینک مامانم ار پدربزرگم گرفت اما اصلا علائمشون شبیه هم نیست انقدر که عجیبه این بیماری 

مامانم دکتر که رفت پرسید میشه این داروهارو ب پدرم هم بدم اما دکتر گفت نه با توجه به نوع عوارض کمی فرق میکنه دارو ها برای همین داروهایی که بقیه پیشنهاد میکنن بجز تقویتی ها رو نخوری بهتره

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
2738
فاموتیدین دارم میخورم دکتر رفتم امروز اینجوری شدم حالم بده گفتم آروم شم تا فردا برم دکتر

چیزهای ابکی مثل خورش این ها الان نخور

من چند بار کرونا ک گرفتم  چنجه خوردم کباب چنجه.... خبلی عالی بود خیلی بهتر شدم....قرص های مولتی هم خوردم با ابمیوه این ها...

ولی چون تو استفراغ داری حس میکنم چنجه برات عالی باشه موزم برا‌ معده خوبه ولی نمیدونم تو کرونایی خوبه یا ن

اب نمک هم قرقره کن البته نمکش کم باشه

حتی اگر بالا میاری هم به زور آبمیوه و غذا بخور

نذار از غذا بیفتی که به شدت خطرناک 

من دو روز تو خونه از غذا خوردن افتادم چون هر چی میخوردم بالا میآوردم روز بعد بستری شدم

2706