2726

الان اوضاعتون چطوره خوبین فراموش کردین. من خودم 6 ساله خانوادم راضی نشدن بعدم خودش رفتن تا چن وقت پیش گفتم هنوز میخوامت ولی جوابم نداد دعاها مردم نمازها خوندم درس غلطسو نمیگم اما طلسم گرفتم دعا گرفتم اما هیچی ب هیچی شما چیکار کردین راه دیگه دارین من هرکاری کردن نتونستم فراموش کنم هرکاری تو روخدا یه عده نیان بگن خودت نمخای فلان...... گاهی حتی راضسم ب این زندگی الکی ولی گاهی داغون میشم انوار بدتر میشم انقدر دلتنگ ک هیچی آرومم نمی‌کنه اگه راهی هس برگرده بگین

عزیزم چیزی رو به زور از خدا نخواه
ده سال پیش حسابی عاشق شدم
حاضر بودم بمیرم انقدر نذر و نیاز کردم که نگو آخرش صمیمی ترین دوستم گفت من پادرمیونی میکنم و واسطه شد و یه دروغی گفت و جدامون کرد منم بخاطر بی تجربگی و سن کم اصلاً متوجه نشدم و فقط یک سال تموم از. زندگی ساقط شدم  الانم که  یادش میفتم قلبم درد میگیره و ناخداگاه آه میکشم و سعی میکنم نفرین نکنم

اما بعدش ازدواج کردم و زندگیه خوبی دارم وقتی به گذشته نگاه میکنم و به زندگیه خودم و شوهرم

و به اصطلاح عشق قدیمم و دوستم هزاربار خداروشکر میکنم 

بسپار به خدا و مطمئن باش که بهترین هارو برات رقم میزنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باور کن دس خودم نیس باور کن 6 سال میگذره 

من میفهممت واقعا 

کم مونده بهش پیام بدم بگم ببخش ولی میدونم بی فایدس 

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
باور کن دس خودم نیس باور کن 6 سال میگذره 

میدونم خیلی سخته دقیقاً مثل آب خوردن از چشمه آب شوره هی حریص تر و تشنه تر میشی

ولی داری به خودت ظلم میکنی هم زمان و هم موقعیت های دیگه رو از دست میدی

نمیدونم چی بگم فقط دعای مقاتل ابن سلیمان رو که تو مفاتیح هست بخون معجزه میکنه 

اما بیشتر از این نذر و نیاز و سماجت هم خوب نیست 

میدونم دلت نمیاد ولی این همه دعا کردی و تلاش کردی بیا این دفعه یه مدل دیگه  دعا کن از خدا بخواه فراموش کنی سرد بشی یا یه کسی رو سر راهت قرار بده که کلاً زندگیت عوض بشه و همه چیزو فراموش کنی

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

۸ سال به پا دوست پسرم موندم تا شرایط ازدواجش جور بشه بتونه بیاد جلو ، همینکه همه چیش جور شد رفت بهم خیانت کرد ، وقتی دید من فهمیدم خودش از خدا خواسته ولم کرد بدون هیچ معذرت خواهی گفت ازم خسته شده مبخواد بره دنبال تنوع و جوونی کردن  .

۲ سال گذشته حتی یک بارم سراغمو نگرفت ببینه زندم یا مرده  منم علنا مرده متحرک شدم حالم هنوز مث روز اوله ، عین این ۲ سال هروز و هر ثانیشو التماس به خدا کردم ، هرچی چله و دعا و نذر و ... چشمم میخورد برداشتم تا خدا برام برش گردونه ولی هیچی نشد .

تا اینکه ۱۰ روز پیش خبرش رسید رفته با همون دختره که بهم خیانت کرد  ازدواج کرده . 

منم الان به شدت حالم بده ، ولی حداقل میدونم دیگه نباید منتظر برگشتش باشم باید قبول کنم دیگه مرده

خدا حواسش به من هست ❤