2410
2553
عنوان

بنظرتون کیسه آبم سوراخ شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 42 پست
نمیدونم بخدا.. نه به رقیقی آب بود و نه شبیه ترسحات تخمک. گذاری.. ولی ببخشید دست ک. زدم مثل آب صافه ص ...

عزیزم استرس نداشته باش

برو دستشویی ادرار کن بعدش یه پد بزار و چند تا سرفه محکم کن اگر پد خیس شد کیسه اب بوده اگر نه ترشح بوده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ایشالا برا شما هم زودی میاد.. دعا کنین برام

ماشاا..به دلت اگ من اینجوربودم الان توبیمارستان بودم براچک کردن قلب بچم وخودم بنظرم بروبیمارستان گلم

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برو بیمارستان نزدیک زایمانته دیگه ۴۰ هفته تموم شده دیگه

دوس ندارم تا دردم زیاد نشده برم.. جنوبم اخه هوا خیلی گرمه... خونه. مامانم هم هسنم.. اتفاقا بیدار برا نماز صبح ولی دلم نمیاد الکی یگم نگرانشون کنم

2720
ماشاا..به دلت اگ من اینجوربودم الان توبیمارستان بودم براچک کردن قلب بچم وخودم بنظرم بروبیمارستان گلم

بابا بخدا از بس هیچ علامتی نداشتم باورم نمیشه.. الانم ک بچه ها میگن ممکنه کیسه آب نباشه

2714
بابا بخدا از بس هیچ علامتی نداشتم باورم نمیشه.. الانم ک بچه ها میگن ممکنه کیسه آب نباشه

گلم داری میگی ممکنه بعددردزایمان میگیره ول میکنه اینجوریه اگ اینجوری یاکمردردشدیدی بروبعدواسه من کیسه ابم پاره شدبی بوبود...اوناکم ببخش من فگ گردم ترشح که بیمارستان رفتم یه دستگاه گذاشتن گفتن کیست سوراخ سده🙃

شما طبیعی زایمان کردین؟ من. میترسم یکم😁اولین بچمه

نه. ولی نترس راهیه که همه رفتن. کم‌کم بپیش میره . خدا قدرت تحملشو به همه داده. دردای حساب شده حتی وسطش بهت تایم استراحتم میده. اصلا نترس .منم دعا کن . نی نی دختره یا پسر 

گلم داری میگی ممکنه بعددردزایمان میگیره ول میکنه اینجوریه اگ اینجوری یاکمردردشدیدی بروبعدواسه من کیس ...

واقعا ؟برای شمام بو نداشت؟ 

آخه بگیر و ول کن نیست.. یه سر درد میکنه ماشالا😁

واقعا ؟برای شمام بو نداشت؟  آخه بگیر و ول کن نیست.. یه سر درد میکنه ماشالا😁

اره ابجیمم بی بو.بودولی بت استرس نمیدم بزوبیپارستان داری ریسک میکنی بچت دگ کامله قیرخودش نخوره خدای نکرده

2706