2137
2106
عنوان

بنظرتون کیسه آبم سوراخ شده؟

266 بازدید | 42 پست

توی 40 هفتم  

درد پریودی متوسط دارم

الان بیدار شدم دیدم یکم مایع لزج ازم خارج شد

تا حالا هیچ دردی نداشتم ولی الان کمردرد و دل درد دارم

ممکنه کیسه آب سوراخ شده باشه؟ 

کیسه اب لزج نیست

احتمالا موکوس بوده

عزیزم برو دوش اب گرم بگیر ببین دردات اروم میشه یا نه

اگر اروم نشد درد زایمانه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2124

حتماً یه پد بزار و سرفه کن اگر سنگین شد آره
اگر فقط مرطوب شد نه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2050

خوشبحالت یکی دو روزه نینی بغلته

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بعده یسال انتظار وسختی مادرم کردی...17فروردین هزاروچهارصد بیبی چکم مثبت شد😍خدایا این لحظه رو واسه تک تک منتظرا آرزو میکنم❤️🌷سی فروردین هزارو چهارصد صدای قلب کوچولوشو شنیدم❤️هشت خردادهزاروچهارصد احتمال ۷۰درصد گفتن دخمله😍😍ششم تیرماه هزاروچهارصد انومالی گفت فندقم سالمه سالمه وصددرصد دخمل🥰😘
کیسه اب لزج نیست احتمالا موکوس بوده عزیزم برو دوش اب گرم بگیر ببین دردات اروم میشه یا نه اگر اروم ...

نمیدونم بخدا.. نه به رقیقی آب بود و نه شبیه ترسحات تخمک. گذاری.. ولی ببخشید دست ک. زدم مثل آب صافه صاف نبود یخورده لیز بود

نمیدونم بخدا.. نه به رقیقی آب بود و نه شبیه ترسحات تخمک. گذاری.. ولی ببخشید دست ک. زدم مثل آب صافه ص ...

عزیزم استرس نداشته باش

برو دستشویی ادرار کن بعدش یه پد بزار و چند تا سرفه محکم کن اگر پد خیس شد کیسه اب بوده اگر نه ترشح بوده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
ایشالا برا شما هم زودی میاد.. دعا کنین برام

ماشاا..به دلت اگ من اینجوربودم الان توبیمارستان بودم براچک کردن قلب بچم وخودم بنظرم بروبیمارستان گلم

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
حتما برو بیمارستان نزدیک زایمانته دیگه ۴۰ هفته تموم شده دیگه

دوس ندارم تا دردم زیاد نشده برم.. جنوبم اخه هوا خیلی گرمه... خونه. مامانم هم هسنم.. اتفاقا بیدار برا نماز صبح ولی دلم نمیاد الکی یگم نگرانشون کنم

2051