2726
عنوان

درددل

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 31 پست
امان از دلسوزی کردن مامانا.. بهش بگو دوست ندارم بد شوهرمو پیش کسی بگی

باشه حاشا کرد که گفته ولی فردا تونستم متن و نشونش میدم بهش میگم درست میگی باید بهش بگم احساس بدی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی یه حس بدی دارم به نظرم نباید این پیام میداد من اگه نمیخواستم برم خودم بهش اس میدادم که نمیام چه ...

نه برداشت من اینه که خواسته از ناراحتی و دعوای بین شما جلوگیری کنه و توی رودربایستی قرار نگیری واسه تولد 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
باشه حاشا کرد که گفته ولی فردا تونستم متن و نشونش میدم بهش میگم درست میگی باید بهش بگم احساس بدی دار ...

اصلا قابل حاشا کردن نیست مگه زن داداشت کف دستشو بو کرده بود خب تابلوئه ک مامانت امار داده

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
2728
نه برداشت من اینه که خواسته از ناراحتی و دعوای بین شما جلوگیری کنه و توی رودربایستی قرار نگیری واسه ...

اها آره شاید ولی باخوردن پیامش بدتر شد من متنو خلاصه کردم به شوهرم گفتم ولی بعدش رفت سر گوشیم و کاملشو خوند بدش اومدو کلی حرف بد زد

اها آره شاید ولی باخوردن پیامش بدتر شد من متنو خلاصه کردم به شوهرم گفتم ولی بعدش رفت سر گوشیم و کامل ...

حذف کن پیاماتو چ شوهر حساسی داری 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
اها آره شاید ولی باخوردن پیامش بدتر شد من متنو خلاصه کردم به شوهرم گفتم ولی بعدش رفت سر گوشیم و کامل ...

از اون ساده هایی 

اولا لزومی نداشت به مادرت بگی شوهرت گفته نمیاد بعدم لزومی نداشت پیام زن داداشتو به شوهرت بگی یه کلمه میگفتی بچه مریضه منم پیام دادم گفتم نمیام اخلاق شوهرتم که میشناسی پیام زن داداشتو حذف میکردی نبینه 

باید بلد باشی اطرافیانتو راضی نگهداری زیادی صداقت و سادگی نتیجش رنجیدن همست 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
از اون ساده هایی  اولا لزومی نداشت به مادرت بگی شوهرت گفته نمیاد بعدم لزومی نداشت پیام زن دادا ...

آره مامانمم همینطوره من از مامانم بدتر همیشه چوب سادگیم میخورم

از یه خانومم بیشتر به اینجور مسائل اهمیت میده خیلی از من بیشتر

مشخصه و چقدرم سخته کنار اومدن با مرد زود رنج 

آره مامانمم همینطوره من از مامانم بدتر همیشه چوب سادگیم میخورم

دیگه از امروز عوض شو 

سادگی تواین روزگار کلاهتو میندازه پس معرکه و پیرت میکنه 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
2706