2703
2553
عنوان

درددل

171 بازدید | 31 پست

سلام دیروز تولد دادشم بود و جشن گرفته بودن توی واتساپ زنداداشم گرو خانوادگی پیام داد که دعوتیم البته با دوستاشون منم نه نگفتم شوهرم اختلافهایی با خونوادم داره الان یه مدته خونه مادرم نمیاد یا دیربه دیر میاد گفت من نمیام خودت برو منم اشتباه کردم به مامان گفتم که نمیام ،حالا روز بعدش قبل اینکه من بگم نمیام به یه بهونه ای زنداداشم پیام داده که بخاطر کرونا دوست نداره شوهرت نیا اگه باهات بداخلاقی میکنه شوهرت ما ناراحت نمیشیم نیا میخواستن نظرتونو بدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

هیچی نگو تابلوعه که مامانت گفته بهش .دیگه هر چی بگی هم زدنه .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
هیچی نگو تابلوعه که مامانت گفته بهش .دیگه هر چی بگی هم زدنه .

ولی یه حس بدی دارم به نظرم نباید این پیام میداد من اگه نمیخواستم برم خودم بهش اس میدادم که نمیام چه لزومی بود که بگه اونم اینکه شوهرت باهات بدرفتاری میکنه انگار میخواست ناراحتم‌کنه

ولی حدسم اینه که مامانم بهش گفته بود چون نوشته نمیخام شوهرت باهات بداخلاقی کنه

امان از دلسوزی کردن مامانا.. بهش بگو دوست ندارم بد شوهرمو پیش کسی بگی

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
2706