2410
2553
عنوان

ختم ذکر یاصاحب الزمان ادرکنی💚

2863 بازدید | 70 پست

به نیت تعجیل در ظهور امام زمان(ع), هرتعداد که میتونید, محدودیت زمانی نداره.

خدایا بحق زینب کبری سلام الله علیها ظهور امام زمان رو هرچه نزدیکتر بفرما🙏🙏🙏

اللَّهُمَّ اكْشِفْ هٰذِهِ الْغُمَّةَ عَنْ هٰذِهِ الْأُمَّةِ بِحُضُورِهِ، وَعَجِّلْ لَنا ظُهُورَهُ، إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعِيداً وَنَرَاهُ قَرِيباً، بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ💚🙏🙏🙏🙏🙏

اللهم عجل لولیک الفرج

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

یاصاحب الزمان ادرکنی

۱۰۰۰ مرتبه💚

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام دوستان🌹

خیلی ممنون میشم اگه مرحمت کنید و دوستانتون رو صدا کنید تا ان شاءالله ظهور امام زمانمون هرچه نزدیکتر بشه🙏

اجرتون با امام زمان🍃

@اعتصامی    

@درمسیرخدا    

@دل_دریاییم    

@مامان_بچه_هام    

@ظهور_313    

سلام دوستان🌹

خیلی ممنون میشم اگه مرحمت کنید و دوستانتون رو صدا کنید تا ان شاءالله ظهور امام زمانمون هرچه نزدیکتر بشه🙏

اجرتون با امام زمان🍃

@روناعشق    

@سپیدس    

@بیکران313    

@بهاردخمل    

@نازنین1372    

2714
سلام دوستان🌹 خیلی ممنون میشم اگه مرحمت کنید و دوستانتون رو صدا کنید تا ان شاءالله ظهور امام زمانمو ...

313 مرتبه یا صاحب الزمان ادرکنی🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام دوستان🌹

اجرتون با امام زمان🍃

@پرنسسzari    

@گیسو_گیسو_گیسو    

@m62    

@حکمتخدا    

@bano_khaki    

سلام دوستان🌹 خیلی ممنون میشم اگه مرحمت کنید و دوستانتون رو صدا کنید تا ان شاءالله ظهور امام زمانمو ...

سلام عزیزم ممنونم صدام کردی.

چشم عزیزم

سلام دوستان هر تعداد ک میتونید تو این ختم شرکت کنید

@عطرنرجس1400    ‍ 

@مامان،مهدیار    

@مامان_بچه_هام    

@الب    

@ببعی۷۸    

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

313 تا عزیزم

حاجت روا باشی❤

برای حاجت منم دعا کنید زندگیم درست شه 😔

لطفا یه صلوات واسه درست شدن زندگیم بفرستین بیشتر از ۲ ساله منتظرم دعا کنین زودتر همه چی درست شه خدای مهربونم زندگیمو نجات بده ❤ خدای خوبم معجزه کن ؛ زندگیم شیرین شه 💜 تو تنها کسی هستی که میتونم بهت اعتماد کنم ❤ خدای مهربونم ❤ ای معجزه گر؛ معجزه کن ❤ ای تنها امید من؛ ناامیدم نکن ❤
2706