1874
2106
عنوان

ختم ذکر یاصاحب الزمان ادرکنی💚

391 بازدید | 70 پست

به نیت تعجیل در ظهور امام زمان(ع), هرتعداد که میتونید, محدودیت زمانی نداره.

خدایا بحق زینب کبری سلام الله علیها ظهور امام زمان رو هرچه نزدیکتر بفرما🙏🙏🙏

اللَّهُمَّ اكْشِفْ هٰذِهِ الْغُمَّةَ عَنْ هٰذِهِ الْأُمَّةِ بِحُضُورِهِ، وَعَجِّلْ لَنا ظُهُورَهُ، إِنَّهُمْ يَرَوْنَهُ بَعِيداً وَنَرَاهُ قَرِيباً، بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ💚🙏🙏🙏🙏🙏

اللهم عجل لولیک الفرج

خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

سلام دوستان🌹

خیلی ممنون میشم اگه مرحمت کنید و دوستانتون رو صدا کنید تا ان شاءالله ظهور امام زمانمون هرچه نزدیکتر بشه🙏

اجرتون با امام زمان🍃

@اعتصامی    

@درمسیرخدا    

@دل_دریاییم    

@مامان_بچه_هام    

@ظهور_313    

خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2124

سلام دوستان🌹

خیلی ممنون میشم اگه مرحمت کنید و دوستانتون رو صدا کنید تا ان شاءالله ظهور امام زمانمون هرچه نزدیکتر بشه🙏

اجرتون با امام زمان🍃

@روناعشق    

@سپیدس    

@بیکران313    

@بهاردخمل    

@نازنین1372    

۱۰۰ بار التماس دعای فراوان😞

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن. صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
سلام دوستان🌹 خیلی ممنون میشم اگه مرحمت کنید و دوستانتون رو صدا کنید تا ان شاءالله ظهور امام زمانمو ...

313 مرتبه یا صاحب الزمان ادرکنی🙏

تاپیک نوراینحاست🧡 💛✨❇️مناجات نامه❇️   خدا در مکان های دور  از انتظار، به دست افرادی دور از انتظار و در مواقعی تصور ناپذیر، معجزات خود را به انجام می رساند.💛 برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد …همیشه و همیشه امیدی هست…   🙏                                      ای پرده نشین در پی دیدار رُخ توجانها همه دل باخته، دلها نگرانند..... 
2050

سلام دوستان🌹

اجرتون با امام زمان🍃

@پرنسسzari    

@گیسو_گیسو_گیسو    

@m62    

@حکمتخدا    

@bano_khaki    

سلام دوستان🌹 خیلی ممنون میشم اگه مرحمت کنید و دوستانتون رو صدا کنید تا ان شاءالله ظهور امام زمانمو ...

سلام عزیزم ممنونم صدام کردی.

چشم عزیزم

سلام دوستان هر تعداد ک میتونید تو این ختم شرکت کنید

@عطرنرجس1400    ‍ 

@مامان،مهدیار    

@مامان_بچه_هام    

@الب    

@ببعی۷۸    

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.خدایا شکرت ک دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج/هر روز به نیت حاجتروایی تمام نی نی سایتی ها سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به تمام شهدا و نرجس خاتون مادر امام زمان عج/من یه دختری هستم ک عاشققققق خانه داری و آشپزیم🤗🥰و تجربه کردن انواع هنرها رو دوست دارم🤗🥰/تو نی نی سایت دوستای خوبی دارم ک برام مثل خواهرن و دوستشون دارم. 👇👇👇@مامان_بچه_هام/@مامان،مهدیار/@اعتصامی/@hhan54/@ghasedak1314/ عطرنرجس۱۴۰۰/عروس_خانومااااا/hhana54/پاییزه۰۰/_mobtala_/آشفته_شیفته/حنای_من/سامیه_هستم/آرام۰۰۰/منتظرظهورررر/۰۰eli00/s123sa/ narges_18/الب/ببعی۷۸/فرزندروستا/الماس۱۴۰۰/jvfhgc/درمسیرخدا//Zahragoliiii/بهارربانی/ماهیکس/Sima00/هی_بیخیال/مامانمحمدحسین۹۸۹۸/یاشهیدکربلاادرکنی/نفس_آقام/شهید_گمنام/دخترناراحت

313 تا عزیزم

حاجت روا باشی❤

برای حاجت منم دعا کنید زندگیم درست شه 😔

لطفا یه صلوات واسه حل شدن مشکلم بفرستین ۲ ساله نفس راحت نکشیدم 😭خواب راحت نداشتم 😔💔 دعا کنین همه چی به نفع حق تموم شه 😭💔خدایا حاجت این دل شکستمو بده 😔💔 تو تنها کسی هستی که میتونم بهت اعتماد کنم ❤ خدای مهربونم ❤ ای معجزه گر ، معجزه کن 😭💔ای تنها امید من؛ ناامیدم نکن 😔❤
سلام عزیزم ممنونم صدام کردی. چشم عزیزم سلام دوستان هر تعداد ک میتونید تو این ختم شرکت کنید @ع ...

سلام عزیزم اول هفتتون سرشار از آرامش و برکت و سلامتی باشه ان‌شاءالله💚💛💙

۱۰۰ تا التماس دعا🙏❣🙏

ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

سلام عزیزم. ۵۰۰مرتبه،اللهم عجل لولیک فرج 💕

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️

سلام عزیزم ۵۰۰ تا سهم من التماس دعا❤❤❤🌹🌹🌹

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

سلام دوستان مهدوی من اگه دوست دارید تو این ختم شریف شرکت کنید

@حکمتخدا    

@امoالمصائب1135    

@عروس_خانومااااا    

@عطر-گل-یاس-سفید

@شهنور    

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
1718