2129
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

برای من گلم خیلی قلبم شکسته دعا کن حاجت روا شم ایشالا عاقبت به خیر شی

آمدی قصه ببافی ک موجه بروی...درنزن رفته ام از خویش کسی منزل نیست🖤 .دوستان لطفاً برای رسیدن ب آرزوم ی حمد برام بخونید ♥️♥️♥️
2124

برا من اطفا خیلی محتاجم دعا کن برا منتظرا و سلامتی تو دلیم که بعداز این همه انتظار سالم بغلش کنم اسمم الناز🙏🏻ان شاالله هرچی میخوای خدا نصیبت کنه🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ان شاالله خدا دامن همه کسایی که بچه میخوانو سبز کنه🙏🏻لطفا برا سلامتی تو دلیم دعا کنید که خدا برام حفظش کنه🙏🏻خدا همه رو حاجتروا کنه ان شاالله🙏🏻

سلامتی 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2050

منم  

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🙏مرسی گلم التماس دعا 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹الهم عجل لولیک الفرج 🌺لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم 🌷استغفرالله ربی واتوب الیه 😊شکرالله💐🧡💙

خواهش میکنم منو فراموش نکن 

اصلا دوشبه نخوابیدم از دیشبه تا الانم هنوز دارم گریه میکنم حالم خرابه😭دوست دارم خدا بهم مرگ بده دعا کن فردا بخوابم تا ابد دعا کن بمیرم 😞لطفااا

لطفا برای بهتر شدن زندگیم و حال دلم صلوات بفرستید دعا کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥺😭

با دل پاک و قشنگت دعا کن ساعت هشت امتحان دارم قبول بشم سارا هستم امتحان رانندگی 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2051