1874
2106
عنوان

خونمون پر از مورچه اس چکار کنم

208 بازدید | 20 پست

یه مدل مورچه سیاه هست خیلی بد نیش میزنه تا چند روز ردش هست 

سم زدیم جارو میزنیم اصلا گم نمیشن چ کنم

خدایا من به معجزه ات سخت ایمان دارم❤

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2124

برای از بین بردن هر نوع موجودی باید سه دوره به فاصله هفت روز سم بزنی چون تخماشون دوباره بالغ میشن 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
لونه شونو‌ پیدا کن توش سم و وایتکس بریز

نمیره کثافتا از ی جا دیگه میان بیرون😐😐😐 خیلی پیشرفته شدن

یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبمون میفرستی؟❤ حق الناس یعنی‌ من گناه کنم، دیگران تو حسرت ظهور باشن...💔 در دنیایی حجاب  را انتخاب کردم که داشتنش شجاعت بیشتری میخواهد تا برداشتنش:)راستی میدونستی چرا افغانستان سقوط کرد؟ چون رهبر نداره! وگرنه ماهم تا دلت بخواد اشرف غنی داریم که مملکتو دو دستی تقدیم کنن بره.. قدر سید علی رو بدونیم.ما با ا م ر ی ک ا پدر کشتگی داریم! کرونا به ما فهموند وقتی وارد جامعه میشید آلودگی شما به ما مربوط است، فهموند جواب امر به معروف و نهی از منکر به تو چه نیست. [سامیه اسم مستعارمه😁] (👻روح هستم👻)
2050
نگاه کن کجا میرن لونشونو پیدا کن سوراخی که درست کردنث پر کن سم مورچه بخر از عطاری بزن مسیرایی ک هستن ...

ااصلا نمیفهمم ک کجا میرن

خدایا من به معجزه ات سخت ایمان دارم❤
ااصلا نمیفهمم ک کجا میرن

مامان منو باید بیرین خونتون 😁  یه بار نیم ساعت مورچه رو تعقیب میکرد تا خونشونو پیدا کرد از میز مهارخوری تعقیب شروع  کرد رسید به گلدون رو سکو

ممارست داشته باش 😂 

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️
1718